AirShark Helikopter Savaş Oyunu Ücretsiz İndir

AirShark ile istediğiniz helikopteri seçerek savaşa bilirsiniz, ücretsiz bir oyundur. Oyunu indirerek bilgisayarınızda tam sürüm olarak oynayabilirsiniz.

AirShark Helikopter Savaş Oyunu Ücretsiz İndir

Oyunu başlangıcında ilk başta sadece 2 adet helikopterden birisini seçiyorsunuz. Oyunda başarı sağladığınızda geri kalan 8 adet helikopterde zamanla açılıyor.

Oyun içerisinde ayarlamalar menüsü giderek oyun kontrol tuşlarını öğrenebilir ya da değiştirebilir, ses, görüntü ve 3d görünüm ayarlamalarını ayarlamalar menüsünden yapabilirsiniz.

AirShark oyunu grafik ve ses efektleri ile hakikaten iyi oyunmuş dedirtecek özelliklere sahip biraz önce oyunu oynarken özellikle grafik efektlerini bayıldım desem abartamamış olurum. Hatta içimden bu kadar güzel bir oyunu ücretsiz olarak sunmuş helal olsun demeden kendimi alamadım.

Oyunda karşınıza çıkan düşman helikopterlerine ateş ederek imha etme ki karşınıza çıkan bonusları ve puanları toplamalısınız. Alt tarafta ise düşman tankları ve diğer savaş araçlarını göreceksiniz bunların tümünü yok etmeli ve bitişe kadar helikopterinizi ateşlerden korumanız gerekmektedir.

Oyun bitiminde diğer bir seviyeye geçer ve farklı düşman birlikleri ile savaşmaya başlarsınız. Oyundan bir kaç taktik de vereyim size oyunda geri planda kalmaya özen gösterin ekranın en üstüne gitmeyin ekranın üstüne gittiğinizde ekran üsten alta doğru açıldığı için aniden düşman savaş araçları çıkabilir ya size ateş ederler ya da siz onlara çarpabilirsiniz.

Büyük bir ihtimallide çarparsınız buda can hakkınız düşmesine neden olur. Bunun yerine ekranın en altından sağa sola hareket ederek ateşlerin size değmesine izin vermeden devam etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.