Alien Shooter 2 Tam Sürüm İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 28 saniye

Yorum Yazın

Alien Shooter oyununun ikinci versiyonudur. Bu versiyon da birincisi gibi tam sürüm ve tamamen ücretsizdir.

Alien Shooter birinci versiyonunda olduğu gibi yine karşınıza çıkan yaratıklara ateş ederek onları yok etmeyi amaçlıyorsunuz. Ne kadar fazla yaratık öldürürseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz gerçi yaratıkları öldürmeme gibi bir şansınızda yok çünkü onlar sizin peşinizi kesinlikle bırakmıyor eğer siz onları öldürmezseniz onlar sizi öldürmek için elinden geleni yapıyorlar.

İkinci versiyonunda birinci versiyonuna göre daha etkileyici grafikler ve ses efektleri var birinci versiyonu birçok oyuncu tarafından beğenildiği için yapımcı tarafından şu anda en son versiyonu olan ikinci versiyonu çıkarıldı.

Aynı zamanda bu versiyonda daha fazla seviye bulunmakta ve birinci versiyonunda daha zor olduğunu söyleyebilirim. Oyunda size ayrı, ayrı yerlerde farklı, farklı bonuslar sunuluyor can hakkı silah ve diğer güçlendirici bir çok bonus bunları toplamanız oyunda başarı sağlamanız için çok önemli elinizden geldiğince çıkan bonusları toplayarak gücünüzü güç katmalısınız.

Alien Shooter 2 Tam Sürüm İndir

Yaratıkları yok ederken genelde benzin varillerinin olduğu yere ateş din benzin varilleri patladığında birçok canavar birden yok oluyor varilleri kullanmak önemli. Canavarların üstünüze gelmesine müsaade etmeyin olabildiğince kaçarak canavarlara ateş edin ve onların sizi ısırmasına ya da yakınınızda atak yapmasına müsaade etmeyin. Oynadığınız seviye de en son bölüm sonu canavarı ya da canavarları gelecektir. Can haklarınızı bitirmeden diğer bölümlere tüm canavarları yok ederek geçmelisiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.