Alien Shooter – Ücretsiz Tam Sürüm Aksiyon İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 45 saniye

Yorum Yazın (4 Yorum)

Alien Shooter oyunu görür görmez aklıma geldi. Ne çok oynamıştım bu oyunu eski tarz atari salonu oyunlarından birisi zevkli ve hoş bir oyundur Alien Shooter. Oyunda amacınız bulunduğunuz yerde kapılara açarak karşınıza çıkan düşmanları silahınız ile yok etmek ve size verilen puan ya da silah ekipmanları alarak gücünüzü güç katmak.

Alien Shooter Oyun Menüleri

Oyun menülerinden “New Games” yeni oyun başlatır, “Continue” önceden kaldğınız oyunun devamını oynarsınız, “Options” burası oyun içerisinde ses, grafik ve diğer ayarlamaları yapacağınız münü alanınıdır oyun içerisinde ayarlamaları buradan yapabilirsiniz. “High Scores” en yüksek skor, “Credits” oyunu yapımcısı ve hakkında bilgi verildiği alan ve son olarak “Exit” menüsü bu menüde direk oyundan çıkmanıza yaramaktadır.

Alien Shooter – Ücretsiz Tam Sürüm Aksiyon İndir

Alien Shooter Oyuncu Seçimi

Oyuna başladıktan sonra iki adet oyuncu seçimi yapabiliyorsunuz birisi bayan diğer ise erkek oyuncu.

Oyun başlarda sıkıcı hoş gelebilir fakat oyunu oynadıkça içine sizi çekiyor diyebilirim oyundan gittikçe zevk alıyorsunuz. Birçok bölümü var oyunun seviye, seviye yaklaşık 50 üzeri bölüm vardır diye düşünüyorum.

Oyunda ilk seviyeden başlarsınız ilk seviyede size basit silah verilecektir. Düşmanlarınız ise bir uzaylı bu uzaylı düşmanların size yaklaşmasına izin vermemeli ve silahınız ile üzerine ateş ederek onları yok etmelisiniz.

Birçok yerden gelebilirler ve sayıca fazla olabilirler. Hızlı ve tam isabet ederek ne kadar gelirlerse gelsin bu uzaylılara rahatlıkla yenebilirsiniz. Benzin varili görürseniz etrafına varilin etrafına geldiklerinde patlatırsanız hepsi tek mermi ile ölecektir. Evet arkadaşlar oyun mantığı bu şekilde oyunda başarı sağlama ve ölmeden diğer bir seviyeye geçmelisiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 4 Yorum

  • Moderatör YazarYanıtla

   Aslı Hanım merhaba, oyun tam sürüm oyun sonuna kadar oynayabiliyorsunuz. Gerçekten beğendim oyunlardan birisi. Baya oldu bu oyunun sonunu getirmiştim, zevkli bir oyun size katılıyorum.

    • Moderatör YazarYanıtla

     Merhaba ziyaretçimiz, söylemiş olduğunuz oyunlar hakkında bilgimiz yok. Eğer lisanslı yani ücretli oyundan bahsediyorsanız sitede ücretli oyunların tanıtımı ve demoları (denemeleri) yer almaktadır.

     Tam sürüm olarak sitede sadece oyun yapımcının izin verdiği açık olarak yayınladığı oyunları sitede konu olarak yayına alabiliriz. Ücretli olan oyunların lisansını satın almalısınız.