Alien vs. Predator (Euro 940520) CPS2 Rom İndir

Yorum Yazın

Alien vs. Predator nostalji atari salonu oyunun rom dosyasını bilgisayarınıza indirerek oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Kendinize bir kahraman seçerek düşmanları dövüş hareketlerinizle yenmeyi ve seviyeleri darbe almadan canınızı darbelerde koruyarak canınız azalmadan oynamanız gerekli. Her karakterin kendini göre özellikleri var.

Bazı karakterin yumruk tekniği gelişmişken bazı karakterlerin ise tekme ve diğer dövüş tekniği farkı farklıdır. Oyunu oynarken siz hangi karakterde başarı sağlarsanız o karakterde sürekli olarak oynamanızı tavsiye ederim. İsterseniz iki kişi oynayarak daha rahat oynayabilir düşmanları kolayca yenebilirsiniz. Rom adını avsp.zip olarak değiştirmeyiniz.

Alien vs. Predator (Euro 940520) CPS2 Rom İndir

Oyunu oynayabilmeniz için önceden bilgisayarınızda bir adet emülatör programının olması gerekmektedir. Alien vs. Predator oyunu Kawaks emülatörü çalıştırmaktadır. Bu emülatörünü kullanabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz avsp arşiv dosyasını bilgisayarınızda açmadan direk olarak kopyalayınız ve Kawaks programının kurulu olduğun klasöre giderek klasör içerisinde ROMS ve ROMS içerisinde cps2 klasörünün içerisine yapıştırınız. Bu rom dosyası cps2 rom dosyasıdır.

Bu işlemlerden sonra tekrar Kawaks emülatörüne giderek Kawaks.exe dosyasından emülatör programını bilgisayarınızda çalıştırınız. Çıkan menüden Load Game seçimini tıklayarak karşınıza çıkan oyun listesinden system cps2 karşısında Alien vs. Predator (Euro 940520) oyunu bularak bilgisayarınızda çalıştırınız.

Bu işlemlerin sonunda bilgisayarınızda oyun başlayacaktır. Menüleri kullanarak kontrol tuşlarını ayarlayabilir oyunda kahramanınızı seçerek oyunu başlayabilirsiniz.

Bu şekilde site içerisinde onlarca Kawaks Roms oyunları bulunmaktadır. Roms klasörünün içerisine istediğiniz oyunlarıda indirerek kendinize özel oyun arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.