Amerikan Bilardo Ücretsiz ve Kurulumsuz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 22 saniye

Yorum Yazın (2 Yorum)

Süper Bilardo oyunu indirerek kurulumsuz internet olmadan çevrim dışı olarak bilgisayarınızda bilardo oyununu oynayabilirsiniz.

Oyun Flash ile yapılmış tamamen ücretsiz olarak sunulan Amerikan bilardo oyunudur.

Süper Bilardo Kurulumsuz İndir

Oyunu indirdikten sonra Super-Bilardo.rar dosyasını sadece bilgisayarınızda açınız ve oynamaya başlayınız. Kurulum yapmanıza gerek yok direk tek dosya üzerinden Amerikan bilardo oyununu çalıştırabilirsiniz.

Oyunu bilgisayara karşı oynayabilir ya da kişi kişilik oynayabilirsiniz. Bilgisayara karşı oynamak isterseniz oyun açıldıktan sonra Player1 Computer seçimini yapmalı iki kişi arkadaşınız ile birlikte oynamak istiyorsanız en baş menüde Player 1 ve Player 2 seçimini yapmalısınız.

Bilgisayar ile oynayacak olanlar oyunda beklemeden hızlı bir şekilde seri bilgisayar oynamakta iki kişilik olarak oynamak isteyenlerde sıra ile kontrol tuşlarını kullanması gerekmektedir.

Oyun kontrolünü fare ile yapıyorsunuz sağa sola hangi istikamete vurmak istiyorsanız ıstıkayı ayarlayarak sabitliyor ve farenizin sol tuşuna basarak atış yapıyorsunuz. Farenizin sol tuşuna basın müddetiniz ne kadar az olursa yavaş vuruş yapar uzun süreli basarsanız hızlı bir vuruş yaparsınız. İkili bilardo oyunda yine aynı Player 2 geçtiğinde ikinci oyunca aynı şekilde fare ile kontrol etmektedir sırası ile fareyi alarak oynayama başlıyorsunuz.

Oyunda sadece Amerikan bilardo var diğer 3 top bilardo ve benzeri diğer bilardolar yok sadece Amerikan bilardo oynayabilirsiniz. Oyun her türlü yavaş bilgisayarda çalıştırmaktadır. Ayrıca bir program kurmanıza gerek yoktur. Sadece başlatmak için çalıştırmanız oyunda yeterli.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

  1. eray Yanıtla

    nerden indircez onu yazar insan bu şekilde anlatmak yanlış indircegimiz yeri gösterin

    • Moderatör Yanıtla

      Eray Bey; üst tarafta baya büyük bir indirme linki var sanırım fark edemediniz. Süper Bilardo Kurulumsuz İndir yazan yer indirme linkidir.