Andro Dunos Oyunu Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın

Andro Dunos uçak savaş oyunu olup nostalji tarz Visco Corporation tarafından geliştirilen Neo Geo ve Arcade tarzı oyundur.

Oyunda siz bir savaş uçağını yönetiyorsunuz. Ekran sağa doğru ilerliyor, dağlar, tepeler aşarak ve çarpmadan düşman hareketlerini yok etmeniz ve diğer seviyeye geçmeniz gerekli. Her seviyede oyun biraz daha zorlaşıyor. Oyunun sonunu getirmek isteyenler ise yaklaşık olarak 45 dakikada sona ulaşabiliyor.

Andro Dunos Oyunu Neo Geo Rom İndir

Oyunu indirmek için üst tarafta link adresini kullanarak bilgisayarınıza indiriniz. Oyun Kawaks emülatörü çalıştırmaktadır. Oyunu indirdikten sonra yapmanız gerekenler indirdiğiniz arşiv dosyasının üzerinden değişlik yapmadan ve açmadan direk olarak Kawaks emülatörün içerisine geçiş yapınız.

Kawaks emülatör içerisinde bulunan Rom klasörüne giderek bu klasör içerisinde yer alan neogeo klasörün içerisine indirmiş ve değiştirmediğiniz arşiv dosyasını bir güzel kopyalayınız.

Bu işlemlerden bittikten sonra yine Kawaks klasörüne giderek yazılımı Kawaks.exe üzerine tıklayarak çalıştırınız. Oradan File ve Load Game menülerine tıklayarak karşınıza çıkan oyun listesinden neogeo sistem karşında hemen Andro Dunos yazısı bularak oyunu direk başlatabilirsiniz.

Oyun oynarken ekran boyutunu, ses ayarlarını ve oynamada kullanabileceğiniz klavye ve joistik ayarlarını Kawaks programında ayarlayabiliyorsunuz. Oyunu anlattığımız şekilde aynen uygularsanız sorun bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Oyunda ayrıca iki kişi birden oynama imkânı da var. Aynı anda iki kişi birden oynarsanız oyun daha zevkli ve rahat olacaktır.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.