Android Şişe Vurma Nişan Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın

Android cihazınızda şişe vurma nişan oyunu oynamak ister misiniz? Cevabınız evet ise Uzman hedef şişe atıcı Android uygulaması ile mobil Android cihazınızda oynayabilirsiniz.

Oyununda karşı tarafta bulunan şişe ve kristal cam kütlesine ateş ederek tam isabet vurmayı amaçlıyorsunuz. Oyun ücretsiz 3 boyutlu ve gerçek cam kırılma sesi ile gayet hoş ve dikkat çekici bir Android uygulamasıdır.

Sabit duran şişe ve hatta hava da uçan şişe ve şişeleri vurmanız gerekli her isabet ederek vurduğunuz şişede size puan alarak kayıt edilir ve ne kadar fazla şişe vurursanız o kadar puan kazanır skor tablosunda yer alırsınız.

Gerçekçi grafik efekt ve ses efektleri ile bu Android uygulaması hoşunuza gidecek özellikle nişan alma ve seri nişan alma oyunu sevenlerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Hızlı ve seri olmalı başarı sağlamalısınız.

İndireceğiniz Android şişe vurma oyunu yapımcı tarafından kaldırıldığından indirme linkinde size “Keskin Nişancı – Atış Uzmanı” Android uygulamasına yönlendireceğiz.

Android Şişe Vurma Nişan Oyunu İndir

Oyunda tamamen ücretsiz olarak sunulmakta seviye sınırı yok, oyunu kontrolü gayet başarılı seri halde donmadan kesilmeden tüm şişeleri cihazınızın hızı ne olursa olsun anında burabiliyorsunuz. Size sadece tam isabet alarak ateş etmek kalıyor. Her oyunda bir sonraki seviyeye geçtiğinizde şişe sayısı fazlaşarak oyun daha da zorlaşacak ve süre sınırlı olarak oynayabileceksiniz.

Süre sınırı içerisinde kaç adet şişe vurursanız puanınızda vurduğunuz şişelere göre değişir. Şişeler bazen sabit, bazen sağdan soldan hareketli bir şekilde bazı zamanlar ise büyüklü ve küçüklü olarak önünüzde sergilenecektir.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.