APB Reloaded Oyunu İndir – Resimli Anlatımlı

APB Reloaded oyununu bilgisayarınıza kurmanız için gerekenleri sizlere resimli bir şekilde konu almak istiyorum arkadaşlar. Oyunun indirme linkini ve yapmanız gerekenleri detaylı olarak burada bulabilirsiniz.

APB Reloaded oyununu bilgisayara kurmamız için ilk olarak APB Reloaded kurulum dosyasını bilgisayarınıza tamamen indiriniz.

APB Reloaded Oyunu İndir

İndirme işlemi bittikten sonra bilgisayarınızda APB_Reloaded_Downloader.exe kurulum dosyasını kurulumu çalıştırmak için üzerine tıklayarak kurulumu başlatın.

İlk aşta kurulum için indirici ekranı gelecektir. Bu ekran ana kurulumu hazırlar ana kurulum ekranı gelene kadar bekleyiniz arkadaşlar.

APB Reloaded Oyunu Ana Kurulum Ekranı

Üst tarafta gördüğünüz üzere kurulum ekranı çıkacaktır. Bu ekranda oyunu nereye kuracağınızı ve yardım sayfalarını bulabileceksiniz. Bilgisayara oyunun nereye kurmak istiyorsanız o alanı seçerek ana kurulum ekranında ilerleme kurulum butonuna basınız.

Aynı sayfada bu oyun da kullanıcı girişi ile oyuna giriş yapmanı gerektiğinden isterseniz bir taraftan kurarken diğer taraftan “Create An Account” butonu basarak kullanıcı hesabınızı alabilir ve etkinleştirebilirsiniz.

Kullanıcı hesabı alma ve etkinleştirme işlemi kuruluma bir zarar vermez zaman kaybını önlemek için kurulum sırasında yapmanızı önermekteyim. Tabi isterseniz daha sonra da yapabilirsiniz.

İlerleme butonuna bastığınızda kurulum için internet üzerinden APB Reloaded oyunun sitesine bağlanarak 4 GB. yakın kurulum dosyasını indirecek ve kurulum devam edecektir. Kurulumu tamamen bitmesini bekleyerek en son kurulumun bitimden sonra oyuna giriş yaparak bilgisayarınızda APB Reloaded oyunu oynayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.