ARK Survival Evolved Oyun Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

ARK: Survival Evolved oyunun Steam üzerinden indirerek bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız burada bulunan ARK: Survival Evolved oyun sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Birçok oyunda olduğu gibi bu oyunda da sistem gereksinimlerini bilgisayarınız karşılaması gerekmektedir. Size buradan hem minimum yani en az olması gereken gereksinimleri vereceğim arkadaşlar sistem gereksinimlerine bakarak bilgisayarınızda oynayıp oynamayacağınıza karar verebilirsiniz. Takıldığınız konu ile alakalı bir durum olursa yazarsanız size cevaplarım. Şimdi konumuz olan sistem gereksinimleri neler sırası ile bakalım.

ARK Survival Evolved Oyun Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 Windows 8.1 ve Windows 10 (64-bit).
  • İşlemci: Intel Core i5–2400 / AMD FX–8320 veya daha üstü işlemcilerde oyunu indirerek rahatlıkla bilgisayarınızda oynayabiliyorsunuz.
  • Bellek: 8 GB. RAM ve üzeri ram bellekte oynarsınız. En az 8 GB. olması gerekli arkadaşlar bu hususa dikkat etmenizi öneririm. 8 GB. altı ise oyunu açabilirsiniz fakat çok donma ve kasılma olur o yüzden önermem.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha üstü ekran kartlarını için oyun uygundur. İndirebilir, satın alabilir bilgisayarınızda zevkle oynayabilirsiniz.
    DirectX: Sürüm 10 bilgisayarınızda olması gereklidir.
  • Hard Disk Kapasite: 60 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olmalı. Oyunun kapasitesi baya büyük harici hard disk veya USB belleğe kurmanız da bir sakınca yok bilgisayarınızda gereksiz oyun veya müzikler varsa onları silerek yer açabilirsiniz bu tamamen size kalmış nasıl istersiniz o şekilde yapın.
Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.