Art of Fighting 3: The Path of the Warrior (Korean Version) Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın (2 Yorum)

Art of Fighting 3: The Path of the Warrior için kore versiyonunun rom dosyasıdır. Bu rom dosyası en sağlıklı Kawaks emülatör de çalışmaktadır. Anlatımda onun içindir.

Sistem olarak Neo Geo, rom dosya adı ise aof3k.zip dir. Alt tarafta yazılı olan Neo Geo için uygulamalısınız.

Art of Fighting 3: The Path of the Warrior (Korean Version) Neo Geo Rom İndir

Oyunu Kawaks Emülatörünü Yükleme

 • İndirdiğiniz rom dosyasını sistem olarak (Cps1, Cps2 ve Neo Geo) hangisi kullanıyor ise alt tarafta o sistem anlatımını yapınız.
 • Cps1 sistemi için indirmiş olduğunuz rom dosyasını zipli halden açmadan, Kawaks klasörü içerisinde roms klasörün içerisinde cps1 klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks emülatörünü çalıştırarak, İngilizce için file menüsünden load game menüsüne, Türkçe için dosya menüsünden oyun yükle menüsüne girerek listeden system altında Cps1 karşısında oyun adı ve rom dosya adını bularak çalıştırınız.
 • Cps2 sistemi için yine zipli dosyayı açmadan, Kawaks klasörü içerisinde roms klasörü içerisinde cps2 klasörünün içerisine zipli rom dosyasını yükleyiniz. Kawaks emülatörünü açınız. İngilizce file ve load game, Türkçe için dosya ve oyun yükle menüsünü açarak çıkan listeden system yazılı yerin altında Cps2 karşısında oyun adı ve rom dosya adını bularak çalıştırınız.
 • Neo Geo sistemi için indirdiğiniz rom dosyasını, Kawaks içerisinde roms klasörün içerisinde neogeo klasörünün içerisine giderek, rom dosyasını yine açmadan zipli şekilde neogeo klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks emülatörünü açınız. İngilizce için menü ve load menü, Türkçe için dosya ve oyun yükle menüsüne girerek, system yazılı yerin altında Neo Geo karşısında yüklemiş olduğunuz oyun adı ve oyun dosya adını bularak çalıştırınız.

Bilgisayarınızda Kawaks emulator yoksa sitede Kawaks Emülatör Türkçe İndir sayfasına giderek indirebilir, nasıl Türkçe yapacağınızı sayfada bulabilirsiniz. İndirdiğiniz oyunun rom (zip) dosyasını kesinlikle açmayınız. Kawaks emülatörü oyunu açabilmesi için sistem (Cps1, Cps2 ve Neo Geo) klasörü ve oyun adı doğru olması gerekmektedir.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

 1. fevzi Yanıtla

  ya ben yapamadım ne yaptığımı anlatayım sizin dediğiniz gibi kawskı indirdim sonra neogeo içerisine attım birçok dosya vardı hepsini de attım ama oyunda çalışmada anlattığınız gibi oyunda aktif olmadı yardım edin ne olur

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Fevzi Bey merhaba, yazınızdan anladığımız kadarıyla siz indirdiğiniz aof3k.zip dosyası açmışınız. Çünkü içerisinde bir sürü dosya vardı hepsi attım diyorsunuz. Yok, hayır indirdiğiniz rom dosyası indirdiğiniz şekilde hiç açmadan neogeo klasörünün içerisine yükleyeceksiniz.

   Üst resimde gözüktüğü gibi aof3k.zip dosyasını yine resimde kawaks açılmış halinde olan büyük pencerede neogeo klasörü içerisine atacaksınız. Bu işlemden sonra Kawask emülatörü çalıştırarak.

   Oyun dosya ve oyun yükle menüsünden Art of Fighting 3: The Path of the Warrior (Korean Version) üzerine kere tıkladığınızda açılacaktır. Bu kadar basit, anlamadığınız yer olursa veya diğer gelen ziyaretçilerin sormak istediği bir yer olursa buradan sorabilirsiniz.