Art of Fighting Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın

Art of Fighting nostalji atari tarzı karşılıklı dövüş oyunlarındandır.

Bu seri ilk çıkan serisidir. Oyunu iki kişi veya bilgisayara karşı rekabete girebiliyorsunuz. Oyunda dövüş yapacağınız karakteri seçerek karşı rakibini tekme, yumruk ve diğer dövüş hareketleri yenerek diğer seviye geçiyor ve bu seviyede karşınıza gelen rakibini yenmeyi amaçlıyorsunuz. Bu şekilde seviye, seviye ilerlemeyi amaçlıyorsunuz.

Rakibinize yenildiğinizde size 10 saniye içinde tekrar başlamasını isteyecek başlarsanız kaldığınız yerden devam edersiniz eğer başlamazsanız en başa tekrar dönerek oyunu baştan oynarsınız.

Oyunda 8 adet karakter ilk başta sadece 2 karakteri seçebiliyorsunuz. İlerleyen seviyelerde ise diğer karakterlerde açılarak tüm karakterler ile oynayabiliyorsunuz. Tüm karaktere ulaşmak için seviyeleri sırası ile başarılı bir şekilde geçmeniz gerekli.

Art of Fighting Neo Geo Rom İndir

Oyunu bilgisayarda oynayabilmeniz için bilgisayarınızda emülatör programı kurulu olması gerekmektedir. Bu oyun için Kawaks indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz arşiv dosyasını Kawaks programının içerisinde ROMS klasörünün içerisinde neogeo klasörünü içerisine taşıyınız ve Kawaks programını çalıştırarak çıkan oyun listesinde Art of Fighting seçerek başlatınız.

Bu şekilde oyun direk olarak açılacaktır. İndirmiş olduğunuz zipli dosyayı açmadan ve üzerinden değişlik yapmadan atmanız gerekmektedir. Dosya adı aof.zip bu adı değiştirseniz oyun çalışmayacaktır.

Bu yazıyı okudunuz ve dosya adını değiştirdiyseniz tekrar dosya adını aof.zip olarak değiştirmeniz oyunu başarılı bir şekilde oynamanızda yeterli olacaktır. Aynı zamanda oyun listesinde oyunu çalıştırırken yükleme yerinde aof olduğunu göreceksiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.