Asphalt 8 ve Minion Rush Dünya’da En Çok İndirilen 10 Oyun Arasında!

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

Asphalt 8 ve Minion Rush oyunları en çok indirilen oyunlardan ilk 10 listesinde yerini almış. Oyunlar hakkında güncel konuları sizlere sürekli olarak vermeye çalışıyoruz.

Gameloft Türkiye oyun Pazarlama Müdürü görevinde bulunan Doğa İlktaç Bey’den gelen yazılı metini siz değerli oyun sevenler için sunuyoruz.

Konu: Gameloft – Asphalt 8 ve Minion Rush, “Tüm Zamanların Rekorlar kıran 2 Gameloft oyunu Asphalt 8:Airborne ve (Universal Games, Digital Platforms ve Illumination ile işbirliğiyle geliştirilen), Minion Rush: Çılgın Hırsız Resmi Oyunu’nun App Annie’nin iOS için yayınlandığı “Tüm Zamanların Dünya’da En çok İndirilen 10 Oyunu” listesinde yer aldığını sizinle paylaşmaktan gurur duyarız!

Gameloft’un bu başarısı, Minion Rush: Çılgın Hırsız Resmi Oyunu ve Asphalt 8: Airborne oyunlarını App Store’un “simge oyunları” olarak yeniden onurlandırmış oldu.

Gameloft Barcelona tarafından yaratılan bu rekortmen oyunlardan Asphalt 8:Airborne, 2015 GSMA Global Mobile Ödülüne; Minion Rush: Çılgın Hırsız Resmi Oyunu ise, bir Nickelodeon Kids Choice Ödülüyle birlikte prestijli bir BAFTA Ödülü gibi çeşitli ödüllere sahip olmuş gerçek birer küresel fenomenlerdir.

Gameloft, App Store’un açıldığı 2008 yılında, sekiz farklı oyunuyla bu platformun ilk yayıncılarından biriydi ve bugün de inovasyonun lideri pozisyonunda bulunuyor.

Milyonlarca oyuncunun Gameloft oyunlarını indirmeyi seçmesinin en önemli nedenlerinden biri de, şirketin yıllar boyu en iyi oyun deneyimini sağlama konusunda göstermiş olduğu kararlılığıdır.

Doğa İlktaç, Gameloft Türkiye – Marketing Manager.
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dogailktac/


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.