Assassin`s Creed 2 Türkçe Yama İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 57 saniye

Yorum Yazın (8 Yorum)

Assassin`s Creed 2 oyununun Türkçe olarak oynamak isteyenler için Oyun Çeviri tarafında hazırlanmış olan Türkçe yama eklentisidir.

İndirme seçeneğini ve yamayı nasıl kuracağızın bilgisini sayfadan sizlere vereceğiz ilk olarak yamayı alt tarafdan indirerek daha sonra anlatıldığı şekilde bilgisayarınıza uyguladığınızda oyunu artık Türkçe olarak bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Oyunda resimler hariç metinlerin nerdeyse tümü Türkçe’ye çevrilmiş oyunun çok büyük bir bölümünü Türkçe olarak oynayacak ve oyundan dah zevk alacağınızı düşüyorum. Yama kurulumu bittikten sonra oyun içerisinde ayarlar menüsünden alt yazılar seçeneğini açmayı unutmayın eğer bu şeçeneği açmazsanız oyunu ingilizce olarak oynarsınız açtığınızda yamada düzgün bir şekilde kurulduğunda Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Assassin`s Creed 2 Türkçe Yama İndir

İndirmiş olduğunuz Assassins_Creed_II_TR_Yama_v1.00.zip adlı dosyayı bilgisayarınızda istediğiniz yerde açınız. Klasör içerisinde Assassins Creed II_TR_Yama_v1.00 dosyasını göreceksiniz bu dosya oyun kurulu olan bilgisayarda çalıştırınız.

Kuruluma başlamadan önce ilk ekranda açık olan pencereleri kapatmanızı isteyen ekran gelecektir. Bilgisayarınızda açık olan diğer uygulama ve oyunları kurulum bitimine kadar kapatın ve kuruluma ilerle butonuna basarak devam edin.

Bu aşamadan sonra yama dosyalarını bilgisayarınıza yükleyecektir. Oyun içerisine giderek alt yazılarıda açarak oyunu Türkçe olarak oynaya başlayabilirsiniz.

Yama kurulumda eğer “Kayıt defterinde bu oyuna ait bilgi bulamadık uyarısı aldıysanız oyunu program files haricinde bir yere kurmuşunuz demektedir. Bu uyarıyı ekranı tamam butonuna basarak oyun klasörünü manuel arama kısmından siz belirtebilir veya oyunu nereye kurduğunuz hatırlamıyor veya nasıl klasör yerinin belirteceğinizi bilmiyorsanız yine aynı kurulum sayfasından otomatik olarak arama butonuna basarak aratabilir ve kurulumu bitirebilirsiniz.

Bu işlemleri yaptığınızda yinede oyun bilgisini bulunmadığına dair uyarı alırsanız bilgisayarınızda Assassin`s Creed 2 oyunu kurulu değildir. Oyunu bilgisayarınıza kurarak tekrar yamayı kurmayı deneyiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 8 Yorum

  • Moderatör YazarYanıtla

   Selam Bahadır Bey, oyunu indirdikten sonra yamayı nasıl kuracağınız sayfada detaylı olarak anlatılmıştır. Tekrar yeniden buradan sizin için anlatalım.

   Yamayı Winrar ile açtıktan sonra klasör içerisinde bulunan Assassins Creed II_TR_Yama_v1.00.exe dosyasını çalıştırınız. Karşınıza kurulum ekranı gelecektir.

   Kurulum aşamalarında kurulum ile alakalı ve yapımcı ile ilgili bilgi ekranını göreceksiniz. Bu ekran kabul ettiğinize dair sizi 20 saniye kadar bekleyecek ve devam etmenizi isteyecektir.

   Bu aşamadan sonra oyunu bilgisayarınızda arayacak ve bulursa devam etmenizi isteyecektir. Oyunu bulamazsa kayıt defterinde bulmadı uyarısı vererek manüel veya otomatik olarka oyunu aratara yama kurulumuna devam edeceksiniz.

   Manüel arama için oyunu bilgisayarınızda nereye kurduysanız yerini eğer oyunu nereye kurduğunu bilmiyorsanız otomatik arama seçerek devam edebilirsiniz. Hepsi bu kadar başka bir işleme gerek yoktur. Anlamadığınız ya da yapamadığınız yer olursa buradan tekrar yazabilirsiniz.

 1. Haktan Yanıtla

  Merhaba oyunda menü falan türkçe evet ama oyuna girdim alt yazı gösterimini açtım altta konuşma ifadeleri yerine çizgi gözüküyo siyah çözümünü söylermisiniz.

  • Moderatör YazarYanıtla

   Hayırlı Ramazan bayramları Semih Bey. Sitede indirme linki var. Ortada büyükçe yazan Assassin`s Creed 2 Türkçe Yama İndir yazısına dokunarak indirebilirsiniz. Bu tür indirmelerin tümü bu şekildedir, bilginiz olsun.

  • Moderatör YazarYanıtla

   Kısmen evet Nevzat Bey, Türkçe olur oyunda ki tüm metinleri Türkçe eklentiyi anlattığımız şekilde yüklerseniz Türkçe görürsünüz. Fakat kalıp dosyaları yani resimler Türkçe olmaz.