Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama İndir

Assassin’s Creed 2 oyununun Türkçe olarak oynamak isteyenler için Oyun Çeviri tarafında hazırlanmış olan Türkçe yama eklentisidir.

İndirme seçeneğini ve yamayı nasıl kuracağızın bilgisini sayfadan sizlere vereceğiz ilk olarak yamayı alt tarafından indirerek daha sonra anlatıldığı şekilde bilgisayarınıza uyguladığınızda oyunu artık Türkçe olarak bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Oyunda resimler hariç metinlerin nerdeyse tümü Türkçeye çevrilmiş oyunun çok büyük bir bölümünü Türkçe olarak oynayacak ve oyundan dah zevk alacağınızı düşüyorum. Yama kurulumu bittikten sonra oyun içerisinde ayarlar menüsünden alt yazılar seçeneğini açmayı unutmayın eğer bu seçeneği açmazsanız oyunu İngilizce olarak oynarsınız açtığınızda yamada düzgün bir şekilde kurulduğunda Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Yama 2.0 166 MB yama 1.0 ise 1.4 MB büyüklüğündedir.

Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama 2.0 İndir

Assassin’s Creed 2 Türkçe yama versiyon 2.0 166 MB büyüklüğündedir. assassins-creed-ii-tr-yama-v200.rar dosyasını açarak klasör içerisinde bulunan DataPC.forge ve DataPC_extra.forge dosyalarını uygulayınız.

Assassin’s Creed 2 Türkçe Yama 1.0 İndir

Assassin’s Creed 2 Türkçe yama versiyon 1.0 için indirmiş olduğunuz Assassins_Creed_II_TR_Yama_v1.00.rar adlı dosyayı bilgisayarınızda istediğiniz yerde açınız. Klasör içerisinde Assassins Creed II_TR_Yama_v1.00.exe dosyasını göreceksiniz bu dosya oyun kurulu olan bilgisayarda çalıştırınız.

Kuruluma başlamadan önce ilk ekranda açık olan pencereleri kapatmanızı isteyen ekran gelecektir. Bilgisayarınızda açık olan diğer uygulama ve oyunları kurulum bitimine kadar kapatın ve kuruluma ilerle butonuna basarak devam edin.

Bu aşamadan sonra yama dosyalarını bilgisayarınıza yükleyecektir. Oyun içerisine giderek alt yazılarıda açarak oyunu Türkçe olarak oynaya başlayabilirsiniz.

Yama kurulumda eğer “Kayıt defterinde bu oyuna ait bilgi bulamadık uyarısı aldıysanız oyunu program files haricinde bir yere kurmuşunuz demektedir. Bu uyarıyı ekranı tamam butonuna basarak oyun klasörünü manuel arama kısmından siz belirtebilir veya oyunu nereye kurduğunuz hatırlamıyor veya nasıl klasör yerinin belirteceğinizi bilmiyorsanız yine aynı kurulum sayfasından otomatik olarak arama butonuna basarak aratabilir ve kurulumu bitirebilirsiniz.

Bu işlemleri yaptığınızda yinede oyun bilgisini bulunmadığına dair uyarı alırsanız bilgisayarınızda Assassin’s Creed 2 oyunu kurulu değildir. Oyunu bilgisayarınıza kurarak tekrar yamayı kurmayı deneyiniz.