Assassin`s Creed 2 Türkçe Yama İndir

Yorum Yazın

Assassin`s Creed 2 oyununun Türkçe olarak oynamak isteyenler için Oyun Çeviri tarafında hazırlanmış olan Türkçe yama eklentisidir.

İndirme seçeneğini ve yamayı nasıl kuracağızın bilgisini sayfadan sizlere vereceğiz ilk olarak yamayı alt tarafdan indirerek daha sonra anlatıldığı şekilde bilgisayarınıza uyguladığınızda oyunu artık Türkçe olarak bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Oyunda resimler hariç metinlerin nerdeyse tümü Türkçe’ye çevrilmiş oyunun çok büyük bir bölümünü Türkçe olarak oynayacak ve oyundan dah zevk alacağınızı düşüyorum. Yama kurulumu bittikten sonra oyun içerisinde ayarlar menüsünden alt yazılar seçeneğini açmayı unutmayın eğer bu şeçeneği açmazsanız oyunu ingilizce olarak oynarsınız açtığınızda yamada düzgün bir şekilde kurulduğunda Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Assassin`s Creed 2 Türkçe Yama İndir

İndirmiş olduğunuz metro_2033_redux_tr_yama_v200.zip adlı dosyayı bilgisayarınızda istediğiniz yerde açınız. Klasör içerisinde metro_2033_redux_tr_yama_v200 dosyasını göreceksiniz bu dosya oyun kurulu olan bilgisayarda çalıştırınız.

Kuruluma başlamadan önce ilk ekranda açık olan pencereleri kapatmanızı isteyen ekran gelecektir. Bilgisayarınızda açık olan diğer uygulama ve oyunları kurulum bitimine kadar kapatın ve kuruluma ilerle butonuna basarak devam edin.

Bu aşamadan sonra yama dosyalarını bilgisayarınıza yükleyecektir. Oyun içerisine giderek alt yazılarıda açarak oyunu Türkçe olarak oynaya başlayabilirsiniz.

Yama kurulumda eğer “Kayıt defterinde bu oyuna ait bilgi bulamadık uyarısı aldıysanız oyunu program files haricinde bir yere kurmuşunuz demektedir. Bu uyarıyı ekranı tamam butonuna basarak oyun klasörünü manuel arama kısmından siz belirtebilir veya oyunu nereye kurduğunuz hatırlamıyor veya nasıl klasör yerinin belirteceğinizi bilmiyorsanız yine aynı kurulum sayfasından otomatik olarak arama butonuna basarak aratabilir ve kurulumu bitirebilirsiniz.

Bu işlemleri yaptığınızda yinede oyun bilgisini bulunmadığına dair uyarı alırsanız bilgisayarınızda Assassin`s Creed 2 oyunu kurulu değildir. Oyunu bilgisayarınıza kurarak tekrar yamayı kurmayı deneyiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar ve Eklentiler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.