Astonia Reborn Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Bu konumuzda sizlere Astonia Reborn oyununun sistem gereksinimlerini vereceğiz. Sistem gereksinimlerine ve oyun hakkında kısa bilgiden önce bugün Kurban bayramının 1. günü herkese hayırlı bayramlar.

Astonia Reborn oyunu Steam üzerinde oynaması ücretsiz oyunlar arasında popüler ikinci sırada yer aldığını sistem gereksinimlerinden önce bilgisini verelim. Oyunun Steam hesabınız ile ücretsiz oynayabilirsiniz. Şimdi asıl konumuz olan oyunun sistem gereksinimleri gelelim.

  • İşletim Sistemi: Windows 95 ve üzeri tüm Windows işletim sisteminde oyun oynanabilir.
  • İşlemci: 300 MHz İşlemci ve üzeri işlemcilerin tümünde oyun oynanabilir.
  • Bellek: 4 MB RAM olması bilgisayarınızda yeterlidir.
  • Ekran Kartı: DirectX Version 3.0 uyumlu ve üstü ekran kartı için yeterlidir.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş Bant İnternet bağlantısı yeterli olacaktır.
  • Hard Disk Kapasitesi: 136 MB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda yeterlidir.

Kurban bayramı için güzel bir oyun olacak. Nedeni ise yukarı da bulunan sistem gereksinimleri karşılamayan bilgisayar neredeyse yok. Sene 95’lilerin bilgisayarı diyebiliriz. Yani bilgisayarı çok önceden kullananlar bile bu sistem gereksinimleri rahatlıkla karşılayacağını düşünüyoruz.

Oyunun sistem gereksinimleri olarak basit ve anlaşılır olacağını düşünüyoruz. Fakat önceki bilgisayar sistemlerinin gereksinimleri olduğundan anlamadığınız bir yer olabilir. Anlamadığınız yerleri bu sayfada sorarak cevap alabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken ise işlemci, ram bellek ve diğer cihazlar için oyunu çalıştırmak için önceki bilgisayar kullanıcısı olsanız dahi karşılayacağı düşünüyoruz. Bir sonraki oyun konusu ile görüşmek üzere hoş çakalın hayırlı bayramlar.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.