Atlantis Quest Tam Sürüm Puzzle Oyunu İndir

Atlantis Quest bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kısatlama olmayan eşletirme yani puzzle oyunudur. Oyunda toplada 76 seviye bulunmakta her seviye basitten zora doğru ilerlemektedir. Oyunu kurmak için indirdiğiniz kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız ve bilgisayarınıza kurulumu gerçekleştiriniz.

Kurulum bitiğinde masa üstündende bulunan Atlantis Quest kısa yolundan oyunu başlatıyorsunuz. Oyun başlangıcında oyun içerisinde Star butonunu göreceksiniz bu buton oyunu başlatacaktır. Ayrıca diğer menüler Option bu menüden oyun içerisinde grafik ve ses ayarlamaları yapabilir, Scores menüsünden önceden oynadığını en yüksek skor durumunuzu görebilir, Help menüsünden oyun yardım penceresine gidebilirsiniz Türkçe dil seçeneği olmadığından oyun yardımı ingilizce olarak açılmaktadır, son buton ise Exit bu botunu kullanarak istediğiniz zaman oyundan çıkabilirsiniz.

Atlantis Quest Tam Sürüm Puzzle Oyunu İndir

Star butonuna bastığınızda oyunu başlatmak için size isim soracaktır boş geçebilir ya da isminizi kutuya girerek oyuna başlayabilirsiniz. Level 1-1 seviyesinden başlayarak eşleştirmeleri bitirdiğiniz de bir üst seviye geçersiniz. Bu şekilde toplam 76 seviye bulunmakta. Her seviye de eşleşmeleri bitirmeli ve bir sonraki seviyeye geçmelisiniz. Ne kadar hızlı eşleştirme yaparak seviye atlarsanız puanınız ve başarınız o oranda artacaktır.

Oyunu başlarken size tavsiyemiz oyunda bulunan eşleştirmelere yaklaşık 30 saniye göz atınız ve daha sonra eşleştirme işlemine başlayınız başlangıçta ki 30 saniye size zaman kaybedirecek gibi görürksede hafızanızda yer edildiği için eşleştirme işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapabilecek ve seviyeyi en kısa zamanda geçebileceksiniz.