Atlantis Quest Tam Sürüm Puzzle Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 42 saniye

Yorum Yazın (2 Yorum)

Atlantis Quest bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kısıtlama olmayan eşleştirme yani puzzle oyunudur.

Oyunda toplada 76 seviye bulunmakta her seviye basitten zora doğru ilerlemektedir. Oyunu kurmak için indirdiğiniz kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız ve bilgisayarınıza kurulumu gerçekleştiriniz.

Atlantis Quest Tam Sürüm Puzzle Oyunu İndir

Atlantis Quest Oyunu Menüleri

Kurulum bitiğinde masa üstüne de bulunan Atlantis Quest kısa yolundan oyunu başlatıyorsunuz. Oyun başlangıcında oyun içerisinde Star butonunu göreceksiniz bu buton oyunu başlatacaktır. Ayrıca diğer menüler Option bu menüden oyun içerisinde grafik ve ses ayarlamaları yapabilir,

Scores menüsünden önceden oynadığını en yüksek skor durumunuzu görebilir, Help menüsünden oyun yardım penceresine gidebilirsiniz Türkçe dil seçeneği olmadığından oyun yardımı İngilizce olarak açılmaktadır, son buton ise Exit bu botunu kullanarak istediğiniz zaman oyundan çıkabilirsiniz.

Atlantis Quest Leve 1 Başlangıç

Star butonuna bastığınızda oyunu başlatmak için size isim soracaktır boş geçebilir ya da isminizi kutuya girerek oyuna başlayabilirsiniz. Level 1–1 seviyesinden başlayarak eşleştirmeleri bitirdiğiniz de bir üst seviye geçersiniz. Bu şekilde toplam 76 seviye bulunmakta. Her seviye de eşleşmeleri bitirmeli ve bir sonraki seviyeye geçmelisiniz. Ne kadar hızlı eşleştirme yaparak seviye atlarsanız puanınız ve başarınız o oranda artacaktır.

Oyunu başlarken size tavsiyemiz oyunda bulunan eşleştirmelere yaklaşık 30 saniye göz atınız ve daha sonra eşleştirme işlemine başlayınız başlangıçta ki 30 saniye size zaman kaybedilecek gibi gözükse de hafızanızda yer edildiği için eşleştirme işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapabilecek ve seviyeyi en kısa zamanda geçebileceksiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

    • Moderatör YazarYanıtla

      Bilgilendirme için teşekkür ederiz Serhat Bey, istediğiniz bulamadığınız oyun olursa bizlere yazabilirsiniz.