ATV Extreme Winter Android Ücretsiz ATV Yarışı İnceleme

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 23 saniye

Yorum Yazın

ATV Extreme Winter Game Top tarafından üretilen tamamen ücretsiz ATV yarışı oyunudur.

Bu ATV oyunu Android mobil cihazlar için hazırlanmıştır. Oyunda tamamen ücretsiz olarak sunulmakta olup oyun içi reklâm ve satın alma gibi ek ücretlendirme yoktur yani tamamen ücretsiz olarak oyun oynayabiliyorsunuz.

Oyunda amacınız çetin kış şartlarından ATV’nini kontrol altına alarak düşmeden puanları toplayarak bir sonraki seviyeye geçmeyi amaçlıyorsunuz.

Oyundan bazı taktiklerde vermek istiyorum. Oyunu oynarken fazla hız yapmamaya özen gösteriniz fazla hız yaptığınızda düşme ihtimaliniz yüksektir. Düşmediğiniz sürece fazla hızlanmadan bölüm sonuna kadar dikkatli bir şekilde gidiniz.

Düştüğünüzde bu size zamandan kaybettirecektir oyunda zaman önemli hemen bitirmeliyim çok hızlı gitmeliyim diye düşünürseniz bu tam tersi olacak sürekli düşerek zamandan kaybedecek ve oyunu da kaybedeceksiniz. Hızlı gitmenize gerek yok daha doğrusu dikkatli gitmenizi oyunda size tavsiye ederim.

Oyun düz mantık sadece ilerlemeli grafik olarak ideal fakat dediğim gibi düz mantık bir yarış yapıyorsunuz. Oyunun artı özelliği ise başta da dediğim gibi tam sürüm olması ve reklam olmaması küçük yaş oyuncuların ATV Extreme Winter daha da hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Aksiyon ve derin efekt arayanlar ise oyunun önermem. Bu oyunda aksiyonu pek bulamazsınız. Diğer bir eksisi ise oyunun sadece kış ortamına göre düzenlenmiş tüm bölümleri kış ortamında oynuyorsunuz. Alternatif ücretsiz ve küçük yaş ziyaretçilerimizin oyuna göz atmalarını tavsiye ederim.

Konu Kategorisi: İncelemeler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.