Bang Bead (Decrypted C) Neo Geo Rom İndir

Bang Bead (Decrypted C) oyunu için rom dosyasıdır. Bu rom dosyası en sağlıklı ve kolay Kawaks emülatöründe çalışmaktadır.

Sistem olarak Neo Geo kullanmakta olup dosya adı bngbeadn.zip. Alt tarafta olan Neo Geo işlemini uygulayınız.

Bang Bead (Decrypted C) Neo Geo Rom İndir

Oyunu Kawaks Emülatörünü Yükleme

  • İndirdiğiniz rom dosyasını sistem olarak hangisi kullanıyorsanız alt tarafta o sistem anlatımını yapınız.
  • Cps1 sistemi için indirmiş olduğunuz rom dosyasını zipli halden açmadan Kawaks klasörü içerisinde roms klasörün içerisinde cps1 klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks programını çalıştırarak İngilizce için File menüsünden Load menüsüne, Türkçe için Dosya menüsünden Oyun Yükle menüsüne girerek listeden System altında Cps1 ve rom dosyasını adını bularak çalıştırınız.
  • Cps2 sistemi için yine zipli dosyayı açmadan Kawaks klasörü içerisinde roms klasörü iiçerisinde cps2 klasörünün içerisine zipli rom dosyasını yükleyiniz. Oyun menüsünü açarak çıkan listeden system yazılı yerin altında cps2 ve rom dosya adını bularak çalıştırınız.
  • Neo Geo sistemi için indirdiğiniz rom dosyasını Kawaks programın içerisinde roms klasörün içerisinde neogeo klasörünün içerisine giderek rom dosyasını yine açmadan zipli şekilde neogeo klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks programın açınız. Türkçe Kawaks emülatörü kullanıyorsanız menüden dosya menüsünde oyun yükle menüsüne giderek çıkan oyun listeden system yazan yerin altında
    Bang Bead (Decrypted C) Neo Geo Rom İndir

    neogeo ve rom dosyası adını bularak çalıştırınız.

Bilgisayarınızda Kawaks emulator yoksa sitede Kawaks Emülatör Türkçe İndir sayfasına giderek indirebilir, nasıl Türkçe yapacağınızı sayfada bulabilirsiniz. İndirdiğiniz oyunun zip (rom) dosyasını kesinlikle açmayınız. Kawaks emülatörü rom dosyasını açabilmesi için doğru sistem (system) klasörünü içerisinde ve zip olarak yüklenmesi şartdır.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.