Barn Yarn Gizli Nesneleri Bulma Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 20 saniye

Yorum Yazın

Barn Yarn oyunda size verilen yerde gizli nesneleri bulmaya çalışacağınız ücretsiz ve tam sürüm gizli nesne bulma oyunudur.

Tom ve Joe ziyaret ederek eski bir ahırı onarmak ve kışa hazırlık yapmak için Tom ve Joe gizli nesneleri bularak yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. Bu yerde bulunan eski eşyaları satacak, hayvanlar için gerekli olan aksesuarları almanız gerekmektedir.

Barn Yarn Gizli Nesneleri Bulma Oyunu İndir

Oyunda 30 çeşitli yerde toplamda üç bin üzeri gizli nesne bulunmaktadır. Bundan oyunun fazla yer ve geniş bir nesne bulma oyunu olduğunu anlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde ilgili nesnelere bulduğunuz da bir sonraki seviyeye geçersiniz. Geçtiğiniz seviye diğerine göre daha zor ve bulunması güçtür. Bu şekilde oyunda her bulduğunuz nesneler ile seviyeyi geçebilir bir sonraki seviyede da başarılı olduğunuzda daha üst seviyelere geçersiniz.

Görsel efektleri zengin binlerce nesne bularak gelişmiş nesne bulma oyunu arayanlara Barn Yarn zevkli ve tam sürüm bir oyundur. Nesne bulma oyunu size hoş vakit geçirirken aynı zamanda zekânızın gelişmesinde de yardımcı olacağını düşünüyorum.

Bu şekilde seviye, seviye ilerleyerek oyunun sonuna ulaşabilirsiniz lakin oyunu sorunu pek de kolay olmadığını söylemeliyim baya oynamama rağmen ben ulaşamadım sabırlı oynadığınızda siz belki oyunun sonuna ulaşabilirsiniz.

Dediğimiz gibi kolay bir oyun değil ama zevkli bir oyun nesne bulma oyunu oynayacaklara bu oyuna göz atmalarını bilgisayarına kurarak oynamalarını tavsiye ederim.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.