Baseball Stars 2 Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın (2 Yorum)

Baseball Stars 2 oyunu için Neo Geo rom dosyasıdır. Bu rom dosyasını en kolay Kawaks emülatör içerisinde oynayabilirsiniz. Sistem olarak Neo Geo dosya adı bstars2.zip. Sayfada yazılı olan Neo Geo işlemini yapmalısınız.

Baseball Stars 2 Neo Geo Rom İndir

Oyunu Kawaks Emülatörünü Yükleme

 • İndirdiğiniz rom dosyasını sistem olarak (Cps1, Cps2 ve Neo Geo) hangisi kullanıyor ise alt tarafta o sistem anlatımını yapınız.
 • Cps1 sistemi için indirmiş olduğunuz rom dosyasını zipli halden açmadan, Kawaks klasörü içerisinde roms klasörün içerisinde cps1 klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks emülatörünü çalıştırarak, İngilizce için file menüsünden load game menüsüne, Türkçe için dosya menüsünden oyun yükle menüsüne girerek listeden system altında Cps1 karşısında oyun adı ve rom dosya adını bularak çalıştırınız.
 • Cps2 sistemi için yine zipli dosyayı açmadan, Kawaks klasörü içerisinde roms klasörü içerisinde cps2 klasörünün içerisine zipli rom dosyasını yükleyiniz. Kawaks emülatörünü açınız. İngilizce file ve load game, Türkçe için dosya ve oyun yükle menüsünü açarak çıkan listeden system yazılı yerin altında Cps2 karşısında oyun adı ve rom dosya adını bularak çalıştırınız.
 • Neo Geo sistemi için indirdiğiniz rom dosyasını, Kawaks içerisinde roms klasörün içerisinde neogeo klasörünün içerisine giderek, rom dosyasını yine açmadan zipli şekilde neogeo klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks emülatörünü açınız. İngilizce için menü ve load menü, Türkçe için dosya ve oyun yükle menüsüne girerek, system yazılı yerin altında Neo Geo karşısında yüklemiş olduğunuz oyun adı ve oyun dosya adını bularak çalıştırınız.

Bilgisayarınızda Kawaks emulator yoksa sitede “Kawaks (WinKawaks) Emülatör Türkçe İndir” sayfasına giderek indirebilir, nasıl Türkçe yapacağınızı sayfada bulabilirsiniz. İndirdiğiniz oyunun rom (zip) dosyasını kesinlikle açmayınız. Kawaks emülatörü oyunu açabilmesi için sistem (Cps1, Cps2 ve Neo Geo) klasörü ve oyun adı doğru olması gerekmektedir.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Onur Bey merhaba, bazı emülatörler Neo Geo rom dosyalarını çalıştırmaktır. Bazıları CPS1 gibi. Bizim size önereceğimiz Neo Geo rom dosyalarını çalıştırmak için sayfada da belirttiğimiz üzere Kawaks emülatör programıdır. Neo Geo Emülatör programı da çalıştırır fakat biraz Kawaks göre karşıktır.

   Burada yapmanız gereken Kawaks Emülatör İndir sayfasına giderek Winrar ile açınız açtığınız klasör içerisinde roms ve neogeo klasörüne yükleyiniz. Kawaks çalıştırarak listeden Baseball Stars 2 bularak üzerine tıklayınız. Başka sorunuz olursa yine buradan yazabilirsiniz.