Basketball Stars Ücretsiz Android Basketbol Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın

Basketball Stars ücretsiz olarak sunulan miniclip tarafından geliştirilen ve sürekli olarak geliştirilmeye devam eden android basketbol oyunudur.

Oyunu çevrimiçin diğer oyuncular ile birlikte oynayabiliyorsunuz. 3D görsele sahip bu basket oyunda istediğiniz takımı seçebiliyor ve diğer kullanıcılar ile çevrimiçi olarak Android cihazınızda basketbol oynayabilirsiniz.

Oyunda bire bir oynama, birbirinde farklı oyun modları, özel giysi koleksiyonu, farklı alanlar basket oynama gibi birçok seçeneğiniz bulunmakta.

İster karşı rakibinizle basket müsabakasına girin isterseniz tek, tek atış yaparak atış karşı rakibiniz ile atış yarışmasına katılın. Oyun ücretsiz lakin oyun içerisinde reklâm var ve bazı yerlerde uygulama içi satın almanızı istiyor.

Basketball Stars Android İndir

Bu android uygulamasında sevdiğim bir yönü teke tek basket atışları gayet keyifli oyunda zevk alarak oynayabiliyorsunuz. Ama görsel olarak pek de iyi olduğunu söylenmez 3D olarak yapılmasına rağmen görseller kanımca vasat yani iyi sayılmaz.

Oyunda ayrıca seviyenize göre oynayabilirsiniz amatör bir oyuncu iseniz diğer amatör kullanıcılar ile oynayabilir ilerleyen günlerde kendinizi geliştirirseniz diğer usta oyuncular ile birlikte oynayabilirsiniz.

Oyunun diğer bir eksi özelliğinde oyun sadece çevrimiçin olarak yapılmış oyunu oynamanız için internet bağlantınız olması gerekli ve bu internet bağlantısı ile diğer kullanıcılar ile oyunu oynayabiliyorsunuz. Bilgisayara karşı internet olmadan oyunu ne yazık ki oynayamıyorsunuz. Bu sadece Basketball Stars oyununa has bir özellik değil aslında miniclip yaptıkları neredeyse tüm android oyunlar çevrimiçi oynanıyor… Özetle teke, tek basket atışları haricinde oyunda beğendim noktası yok bakalım sizin hoşunuza gidecek mi? Denemekte fayda var gibi.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.