Batman The Enemy Within – The Telltale Series Sistem Gereksinimleri

Batman: The Enemy Within – The Telltale Series oyunu Stema sayfasında 8 Ağustos 2017 tarihinde satın almaya ve indirilmek için yeni yayınlandı arakadaşlar.

Oyunun fiyatı ise şu anda 39 Türk Lirası değerinde. Oyunu indirme ve bilgisayarına kurmak isteyenler için satın alamadan önce oyunun sistem gereksinimleriniz sitede inceleyerek karar vermeleri için sizlere sistem gereksinimlerini detayları ile birlikte sayfada veriyorum. Eğer sistem gereksinimleri tutuyorsa oyunu satın alarak bilgisayara indirirsiniz.

Batman The Enemy Within – The Telltale Series Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri olan tüm işletim sistemi 64 bit sürüm idealdir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
Bellek: 3 GB RAM ve üzeri ram belleklerden oynayabilirsiniz. 3 GB üzeri olursa hızlı oynarken 3 GB en düşük ram bellek olduğundan alt ise oyunu açamazsınız açsanızda dahi çok yavaş oynayacak ve oyundan donmadan kasılmadan dolayı zevk alamayacaksınız.
Ekran Kartı: Nvidia GTS 450 ve üzeri olan ekran kartları için oyunda grafik sorunu donma grafik bozukluğu yaşamadan keyifle oynarsınız.
DirectX: Sürüm 11 bilgisayarınız kurulu olması gerekir. Kurulu değilse indirerek kurabilirsiniz. Sürüm 11 DirectX bilgisayarınızda olması gereklidir.
Kullanılabilir Oyun Kapasitesi: 15 GB bilgisayarınızda boş alan olması şartı vardır.
Ses Kartı: Direct X 11 uyumlu olan ses kartı oyunda ses almanız için yeterli.

Evet arkadaşlar gereksinimler bu şekilde burada yer alan gereksinimler en düşük gereksinimlerdir. Daha iyisi olabilir lakin daha düşüğü olmaz. Bu gereksinimlerden bir ya da bir kaçı bilgisayarınızda düşük ise sorun yaşarsınız hiç satın almayınız.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.