BBTAN by 111 Oyun İncelemesi

Yorum Yazın

Bu yazımda size BBTAN by 111% oyunu incelemesi yapacağım. Bir çok oyun oynadık hepimiz internet veya mobil aracılığıyla ama şunu söyleyebilirim ki daha öncesinde hiç bu kadar güzel ve bu kadar sakinleştirici bir oyun görmedim. Oynadığınız oyun son derece heyecanlı bir oyun olmasıyla beraber çok keyifli olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Oyunun amacı her tur yukarıdan aşağıya doğru tuğlalar geliyor ve bizler elimizde ki toplar ile tuğlaları kırıyoruz. Bunu yaparken topu yukarı kaydırıyor ve isabet ettirdiğimiz tuğlaları vurarak onları etkisiz hale getiriyoruz.

Etkisiz hale gelen toplar patlıyor. Ayrıca tuğlaların arasında bizlerin işine yarayacak ekstra top, kuvvetli top gibi birçok özellikte yer almakta. O özelliklere ulaşmanız halinde daha fazla top veya daha güçlü bir top yağmuru yapabileceğinizi unutmayın. Aralarda gizlenen top karıştırıcısı ile denk gelmeniz halinde yolladığınız topları etrafa dağıtıyor ve böylelikle birçok yöne doğru topların gitmesini sağlıyor.

Bu oyunda başarılı olmak için benim düşünce topları hep tuğlaların üst taraflarına yollayarak onları seri, seri kırmasını sağlamaktır. Bu sayede bir tur ile daha çok tuğla kırabilirsiniz. Ayrıca her tur aşağıya doğru bir satır tuğla geldiği için biraz acele etmelisiniz. İlk tur patlatılmayan tuğlalar bir sonra ki elde daha fazla olacaklarını ve size yaklaşacaklarını unutmayın.

Birçok oyunun aksine 111% firması bu oyun ile ciddi bir başarıyı elde ettiğini bize kanıtladı. 111% firması mobil oyun sektörüne ilk olarak çıkardığı BBTAN oyun ismi ile tanındı. Diğer oyunlarının da isimlerinde TAN harfleri geçiyor ve sadece başta ki ilk iki harfin değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirsek oyun isimleri BBTAN, CCTAN, DDTAN ve benzer şekilde G harfine kadar gidiyor.

Her harfte başka bir karakter ve başka bir tasarım olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.