Beat The Game Sistem Gereksinimleri

Yeni piyasaya sunulan oyun olan Beat The Game oyunu sistem gereksinimlerin neler olduğunu bu konumuzda okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz arkadaşlar.

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10.
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom™ X3 8750 üzeri işlemciler için oyun kullanıma uygundur.
  • Bellek: 2 GB RAM oyunu bilgisayarda oynamanız için yeterlidir.
  • Ekran Kartı: Video kartı 256 MB ya da üstü DirectX 9 uyumlu olan bir ekran kartınız olması yeterli.
  • DirectX: Sürüm 9,0.
  • Hard Disk Kapasitesi: 1.2 GB. boş alan olması yeterlidir.

Oyun gördüğünüz üzere az bir sistem gereksinimleri istiyor arkadaşlar bunun nedeni ise oyunda fazla bir grafik efektlerinin olmaması ve oyunun abatlılardan uzak olarak yapılmasından kaynaklanıyor.

Bu listede yer alan özellikler ise bilgisayarınızda en az olması gereken özelliklerdir. Bu listede yer alan özelliklerden daha aşağı bir özellikte bilgisayar kullanıyorsanız oyunu çalıştırmanız çok zordur. Lakin eğer oyunu karşılayacak özelliklere yakın bir bilgisayar kullanıyorsanız mesela 2 GB ram bellek ve oyun yavaşlığından yakınıyorsanız Game Booster programını kullanarak oyunu hızlandırmanızı tavsiye ederiz.

Program tamamen ücretsiz mantığı ise siz program içerisinde Beat The Game oyunun gösterdiğinizde program bilgisayarınızda diğer programların tümünü en az kullanacak şekilde ayarlayarak sadece bilgisayarınızın oyun için gereken ram bellek, işlemci, ekran kartı ve diğer aygıtların oyunu çalışmasını sağlıyor. Bu şekilde sizde Game Booster programı sayesinde oyunu hızlı bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.