Big Farm Ücretsiz Çiftlik Oyunu Tam Sürüm İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın

Big Farm eskilerden ve en fazla oynanan çiftlik oyunlarından birisidir. Oyunda kendinize ait çiftliğinizi kurarak geliştirmeyi amaçlıyorsunuz.

Big Farm ile kendi çiftliğinizi kurabilir, tavuk besleye bilir istediğiniz sebze, meyve ve diğer hasat ürünlerini tarlanıza ekleyebilirsiniz.

Zamanla çok büyük çiftliğiniz olabilir ve bu çiftliğinizi genişleterek daha fazla tarım ürünleri ve hayvancılık ürünleri kazanabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsizdir istediğiniz zaman açarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz oyun istediğinizde oynama hürriyetiniz var hatta siz oyunda değilken oyuna görevler yerleştirdiyseniz onlar siz oyunda olmasanız dahi bilgisayar tarafından otomatik olarak yapılacak size sadece görev emri kalacaktır. Evet, zevkli bir çiftlik oyunudur.

Big Farm Ücretsiz Çiftlik Oyunu Tam Sürüm İndir

Oyunu indirdikten sonra direk olarak kurulumu 3 aşamada bitirin. Kurulumu sonlandıktan sonra masa üstünde oyunun kısa yolundan oyunu çalıştırın. Oyunda ilk başlangıçta tarlanız ve yahut hayvanınız olmayacak oyunda tarla yaparak sırası ile çitiliğini geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Tarla ne kadar fazla yaparsanız çiftliğiniz o kadar gelişecek ve daha fazla oyun aksesuarı hayvanlar ve diğer öğeleri alabileceksiniz. En başta tarlaya önem verin evinizin her yerine tarla emri verin ve bu tarladan gelirler ile diğer aksesuarları alarak oyunu daha da geliştirin. Bu da size oyun tavsiyemdir.

Birçok kişi çok az tarla yaparak hayvancılık ve diğer işlemler ile uğraşmaktadır. Sizde bu şekilde yaparsanız çiftliğinizi zor geliştirecek ve zaman kaybı yaşayacaksınız tarla yapın tarladan gelen puanlar ile diğer aksesuarları alın bu şekilde daha kısa sürede güzel bir çiftlik kurabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.