Bil Bakalım Bilgi Yarışması Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 30 saniye

Yorum Yazın

Bil Bakalım bilgi yarışması oyunudur tamamen ücretsiz olarak sunulmakta verilen soruya en fazla doğru cevabı veren oyunda kazanmaktadır.

Bu oyun Cik Cik tarafından hazırlanmış eğitici bir oyundur. Oyunu oynarken hem eğlenecek hemde yeni bilgiler edinerek bilginizi tekrarlayabileceksiniz.

Bil Bakalım Bilgi Yarışması Oyunu İndir

Boş zamanınızda eğitici oyun arayanlar için özellikle tavsiye ederim. Oyunda size 5 farklı turdan sorular yönetiliyor. Genel kültür soruları, ülkemizin haritasından hızlı bir şekilde il bulma, size verilen harften en fazla kelime üretme bir kelime bir işlem gibi, dünya üzerinde bir ülkeyi bulma gibi sorular sorulmaktadır.

Özellikle genel kültür soruları sizin bilgi dağarcığınızın gelişmesinde rol oynayacağını düşünüyorum. Benim oyunda en çok sevdiğim sorular genel kültür sorular ve dünya üzerinde bir ülke bulma gayet zevkli ve başarılı yapılmış.

Oyuna başladığınızda ister üyelik işlemi yaparak üyelik girişi yaparak oyunu oynayabiliyor isterseniz direk misafir kullanıcı olarak oyunu oynayabiliyorsunuz.

Kayıt zorunluluğu yok misafir giriş yapın direk oynayın. Lakin önerim üye girişi yaparak oynamanız olacaktır. Nedeni ise puanlarınızın kayıt edilmesi ve oyunu takip etmeniz için üyelik girişi yapmanızı önermekteyim.

Bil Bakalım bilgi yarışmasını bilgisayarınıza kurmanıza gerek yoktur direk olarak sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda açınız ve exe dosyası ile Bil Bakalım Bilgi Yarışması Oyunu çalıştırınız. Kurulum olmadan bilgisayarınızda çalıştırarak yarışmaya katılabilirsiniz. İş yerinde oynayanlar için özellikle diğer kullanıcıların görmemesi için silinerek tekrar yüklenilebilir.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.