Bilardo İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın

Bilardo bilgisayarında oynamak isteyenler için eski tarz bilardo oyunudur. Bu oyun tamamen ücretsizdir. Bu oyunda 3 top bilardo, 5 top bilardo, Goriziana, Goriziana (2x), Bowls, Carom gibi bilardo oyunlarını oynaya biliyorsunuz. 3 Top bilardo dahil olmak üzere diğer bilardo oyunlarıda oyunda mevcut.

Oyunda içerisinde bulunan menülerden yeni oyun açabilir, pratik bilardo açarak istediğiniz bilardo oyununda pratik yapabiliyor ayarlamalar menüsüne giderek dil seçiminizi iki tür dil var birisi İngilizce diğer ise almanca ne yazık ki Türkçe dil seçimi yok bu iki dilden istediğiniz dili seçebiliyorsunuz.

Oyunda zaten bilinen menüler var Türkçe olmamasına rağmen rahatlıkla anlayabilirsiniz oyunu ilk kurulumda ise size hangi dilde kurulum yapmak istediğiniz soracaktır.

Bilardo İndir

Ayarlamalar alanında grafik ayarlarını, ses ayarlarını ve kontrol tuşlarını değiştirebiliyorsunuz. Oyunda standart kontrol tuşları fare ile ıstıkanızı kontrol altına alarak space tuşu ile vuruş yapabiliyorsunuz. Vuruş hızınızı oyundayken şerit üzerinde görebilir vuruş hızını ayarlayabilirsiniz. Keskin hareketler için vuruş hızınızı düzgün bir şekilde ayarlamanızı tavsiye ederim ya da topa çok yakınsanız hafif bir vuruş yapmanız etkili bir vuruş yapmanızı sebep olacaktır. Oyunda vuruş hızı bu sebeple önemli.

Oyun içerisinde istediğiniz an oyunu kaldığınız yerden kayıt ederek daha sonra kaldığınız yerde oyuna devam edebiliyorsunuz. Skor menüsünden en yüksek aldığınız skoru görebilirsiniz. Oyun internetsiz oynamakta. Sadece indirmek için interneti kullanabilir indirme işleminiz bittikten sonra internetiniz olmasa dahi oyunu oynayabilirsiniz. Zaten bu bilardo online bir bilardo da değil bilgisayara karşı oynuyorsunuz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.