Biome3d – Agar.io Alternatifi 3 Boyutlu Agar.io

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 28 saniye

Yorum Yazın (1 Yorum)

Biome3d agar.io oyunun tüm özelliklerini taşıyan 3 Boyutlu animasyon oyunudur. Oyun kuralları Agar.io ile aynı yem toplayarak kendinizden küçük düşmanlarınızı bölünerek yemeyi amaçlıyorsunuz.

Oyunun açılışında size 3 adet farklı ülkeler için server sunuluyor. Birinci server Avrupa (Europe), ikinci server Amerika, üçüncü ve son severda Asya (Asia) hangi serverı isterseniz o servarı seçmiş kişiler ile oynayabiliyorsunuz.

Ülkemizden yani Türkiye’den arkadaşlarla karşılaşmak ya da onlarla beraber oynamak isterseniz server Asya olarak seçebilirsiniz.

Server seçimi yaptıktan sonra Nickname alanına adınızı seçerek alt tarafta bulunan skinlerden birisini seçiniz. 3D Agario skinleri no skin (skin yok), jackie-chan, ball-x2, football, ashoka, troll, pikachu, homer, rainbow, pumpkin, basketball, face-1, tiger, spiderman, obama, warrior, eye, smile, flag-gb ve son olarakta lava.

Bu oyunda agar.io farklı olarak oyuncular genelde tek oynuyorlar ve yem atma gibi bir şansınız yok. Oyunda oynarken size tavsiyem ilk başlarda etrafta bulunan yemleri toplayarak büyümeye çalışın, çok az bölünün ve büyük rakiplerden uzak durarak ortalarda değil genelde duvar diplerinde oynamaya özen gösterin.

Kenar kısımlara büyükler gelmezler onlar genelde ortalarda yiyeceği bir rakip aramak için dolaşırlar. İlk 10 listesine girene kadar kenarlarda dolaşın ilk ona girdiğiniz de artık sahaya çıkma zamanınız geldi demektir. Ortaya giderek diğer rakiplerinizi yiyerek birinci olabilirsiniz. Oyun tuşları fare ile sağa sola hareket ettirerek, space ile bölünebilir ya da rakiplerinizi yiyebilir w tuşu ile üstten görünüm açısını ayarlayabilir s tuşu ile tekrar düz görünüme alabilirsiniz.

Biome3d Oynayın

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 1 Yorum

  1. salih tepecan Yanıtla

    oyunda arkadaşlar size tavsiyem de var oyunda fazla space ile bölünerek kendinizi riske atmayın ben hep yem toplayarak 3 oldum yem toplayın sabredin oyunda sizde listeye girebilirsiniz ben oynarken space tuşun basmıyom habire yem topluyom zaman alıyor ama olsun yinede listeye girebiliyom.