Black Squad Oyunu İndir + Resimli Kurulum

Black Squad oyunun Steam üzerinden oynaması ücretsiz oyunlar olarak yayınlandı arkadaşlar. 3D silah oyunu bu oyun birçok kişi tarafından da özellikle ücretsiz olduğundan dolayı talep gördü.

Burada sizlere oyunun bilgisayarınıza nasıl indirerek kuracağınızı konu alacağım. Oyunu Steam aracılığıyla indireceğiz arkadaşlar o sebepten Steam hesabınızın olması gerekli. Oyunun sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız buradan öğrenebilirsiniz.

Black Squad Oyunu İndir

İndirme linkinden Steam sitesine gittiğinizde sayfanın orta alanında yeşil olarak gözüken “Oyunu Oyna” butununa basınız.

Black Squad Oyununu İndirme Yeri

Karşınıza iki adet soru gelecektir. Burada Steam bilgisayarınızda kurulu ise Evet, Steam yüklü butonuna basarak üye girişi yapmalı yoksa Hayır, Steam hesabına ihtiyacım var botuna basarak Steam bilgisayarınıza yüklemeni ve üye girişi yapmalısınız.

Yeni yükleyecek olanlar Steam kurulduktan sonra başlattığınızda güncelleme yapmaktadır. Steam tam olarak başlaması için güncelleme yapmasını ve bitmesini beklemeniz gerekli yoksa oyunu indirerek bilgisayarınızda çalıştıramazsınız.

Black Squad İlk Yükleme

Steam yükleyip, üye girişi yaptıktan sonra üst tarafta görüldüğü gibi ilk kurulum ekranı yer alacaktır. Oyun 111 Mb. büyüklüğünde az zaman alır kurması kısayol seçimlerini seçerek kuruluma buradan devam ediyoruz.

Black Squad Steam Kurulum Ekranı

Evet, arkadaşlar en son kısma geldik. Burada direk oyunu indirme için Steam programının içerisine oyun indirmesiniz atacaktır. İndirmenin tamamen bitmesini bekliyor ve oyun listesi üzerinde Black Squad indirme bittikten sonra fare ile sağa tıklayarak ya da üzerine iki kere tıklayarak oynamanın keyfini yaşıyoruz işlemi bitmiştir keyifli oynamalar.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.