Blood Bowl 2 Sistem Gereksinimleri

Blood Bowl 2 oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda hangi özelliklerin olması gerektiğini bu konunun sonuna kadar okuduğunuzda anlayacak ve kararınızı verebileceksiniz.

Konu sorununa kadar tüm aygıtları dikkatli şekilde incelemenizi tavsiye ederim. Burada yer alan özellikler en az olması gereken özellik olduğunu başta söyleyeyim arkadaşlar yani alt tarafta bulunan listede ki özellikler altında bir bilgisayar kullanıcı iseniz oyunu açmanız sorun olacaktır. Şimdi konumuza geçelim.

Blood Bowl 2 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemi olması yeterli hem 32 bit hem de 64 bit için uyumludur. En az Windows Vista işletim sistemi bilgisayarınızda kurulu olması gerekli.
İşlemci: Amd/Intel Dual-Core 2.5 Ghz ve daha üstü işlemci.
Bellek: 3 GB Ram ve bunun üstü ram bellek için hızlı bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.
Ekran Kartı: 768 Mb Dırectx 10 veya Shaders 4.0 ATI uyumlu ekran kartları olması gerekli.
Ağ: Geniş Bant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması lazım. Oyun kapasitesi yetmeyenler harici USB bellek ve diğer harici belleğe kurmalarında hiç bir sakınca yoktur.

Sistem gereksinimleri bu şekilde arkadaşlar eğer bu sistem gereksinimim altında bir özellikte bilgisayar kullanıyorsanız oyunu zor açarsınız. Mesela 1 GB ram bellek olan bir bilgisayarın bu oyun açması çok zordur. Ram bellek yükselmedikçe oyunu oynayamazsınız. Bu örnek ekran kartı ve işlemci gibi diğer özellikler için de geçerli olduğunu unutmayalım.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.