Bus Driver İndir – Ücretsiz Tam Sürüm Otobüs Görev Oyunu

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 35 saniye

Yorum Yazın

Bus Driver ücretsiz tam sürüm kısıtlama olmadan oynaya bileceğiniz otobüs görev oyunudur.

Oyunda şehirde otobüs içerisinde bulunan yolcuları istenilen yere ulaştırmak olacak. Size verilen görevleri başarı ile yapmalı ve otobüs içerisinde yolcuları istenilen noktalara güven içerisinde ulaştırmalısınız.

Otobüs seçimini siz yapabiliyorsunuz bazen okul otobüsü, bazen çift katlı daha büyük otobüs bazen de mahkûmları olduğu cezaevi otobüsü hangi otobüste göre alırsanız yolcuları huzur ve güven içerisinde yerlerine ulaştırmalısınız.

Bus Driver İndir

Bus Driver otobüs oyunun indirdikten sonra bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Kurulum bittiğinde masa üstüne giderek Bus Driver oyunu çalıştırınız.

Oyun açtıktan sonra otobüsleri göreceksiniz. Yaklaşık olarak 6 otobüs var hangisini seçerseniz göreviniz farklı olacaktır. Otobüsü kullanırken trafik kurallarına uymalı etrafa çarpmadan sonuca ulaşmalısınız. Fazla hız yapmamaya özen gösteriniz. Özellikle büyük otobüsler de fazla hız büyük bir tehlike oyunu kaybedebilirsiniz adinden.

Oyunda hız göstergelerini ve yakıt göstergelerinize dikkat ederek devam ediniz. Verilen görevleri yaparak diğer bir seviyeye geçiniz. Otobüsünüzden sıkılırsanız “ESC” tuşuna basarak oyundan çıkabilir farklı bir otobüs ve görev alabilirsiniz.

Oyunu klavye yön tuşları ile oynayacaksınız. Sağ, sol, ileri geri klavye tuşları otobüsünüzü hareket etmeli etrafta bulunan engellere çarpmamaya çalışmalısınız. Bu şekilde basit bir oyun ama eğlenceli otobüs görev oyunu arayanlar ücretsiz kısıtlama olmadan tam sürüm isteyenler için Bus Driver oyunu bilgisayarınızda oynamanızı tavsiye ederim.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.