Cadillacs and Dinosaurs (World 930201) CPS1 Rom İndir

Cadillacs and Dinosaurs oyunu 1993 senesinden yayımlanmış olan nostalji atari salonu oyunlarındandır. Nostalji atari salonu oynayanlar zaten bu oyunu görür görmez hatırlayacaklarına eminiz.

O zamanlarında en çok oynanan atari salonu oyunlardan birisiydi Cadillacs and Dinosaurs. Oyunu nasıl oynayacağınızın bilgisini bilmeyenler için verelim. Oyunun ilk seçiminde size 4 adet kahraman savaşcı sunulmakta. Siz istediğiniz kahramanı seçebiliyorsunuz. Genellikle de Mustapha seçiliyor muhtemelen Mustafa adını anımsattığı için olabilir diye düşünüyoruz, diğer karakterler ise Mess, Jack ve Hannah.

Her kahramanın kendine özel dövüş stili var. Siz oyunda kendinize uygun olanın oynadıkça belirleyebilir ve o karakter ile sürekli olarak oynayabilirsiniz. Kız oyuncular için de Hannah kahramanı uygun olabilir çünkü Hannah bir bayan.

Oyun sağa doğru ilerlemeli bir oyundur sağa doğru ilerledikçe karşınıza düşmanlar gelecek ve bu düşmanları yumruk ya da tekme haketiniz ile güçlerini azaltarak ilerleyeceksiniz. Her seviyenin sonunda bölüm sonu canavarı var bu son düşmanıda yendiğinizde bir sonraki seviyeye devam edeceksiniz.

Oyunu çoklu olarak oynayabiliyorsunuz. Oyun tuşlarını Kawaks Emülatöründe Game menüsünde Redefine keys alanında bulabilir veya çoklu oyuncu olarak değiştirebilirsiniz.

Cadillacs and Dinosaurs (World 930201) CPS1 Rom İndir

Link adresininden dino.zip dosyasını kopyalarak bilgisayarınızda kurulu olan emülatör programın içerisine gidiniz kurulu değilse buradan kurunuz.

Kawaks klasörünün içisinden Roms ve CPS1 klasörüne içerisine dino.zip dosyasını kopyalayınız. Kawaks emülatörünü bilgisayarınızda açınız ve çıkan menüden File – Load Game alanına tıklayarak oyun listesinin en altında CPS1 sistemin karşısında Cadillacs and Dinosaurs (World 930201) seçimini bularak oynamaya başlayabilirsiniz.