Cadria Item Shop Oyunu PC için Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Cadria Item Shop ile oyununu Windows işletim sisteminde oynamak istiyorsanız size buradan sistem gereksinimlerin detaylarını vereceğiz.

Kız çocuklarının hoşuna gideceği simülasyon oyunudur. Oyun şu an için Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar arasında, oyunu Steam hesabınız ile Steam programında aratarak indirebilir ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Şimdi oyunun sistem gereksinimi detayları nelermiş bakalım.

Cadria Item Shop Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm Windows işletim sisteminde oyunun çalıştırabilirsiniz. 32 bit veya 64 bit olması fark etmeyecektir.
  • İşlemci: 1 GHz işlemci, eş değeri veya daha üstün özelliklere sahip işlemci bilgisayarınızda takılı olması oyun için yeterlidir.
  • Bellek: 1024 MB RAM bellek üzeri ram belleklerde oyununu yine sorunsuz bir şekilde oynarsınız.
  • DirectX: Sürüm 9.0 bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Kurulu olmayanlar, DirectX dolayısıyla oyunu çalıştıramayanlar arama motoru yardımı ile DirectX 9.0 aratarak kurabilirler.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş Bant İnternet bağlantısı
  • Hard Disk: 500 MB kullanabilir alan olması yeterlidir.

Oyunun sistem gereksinimleri bu şekildedir. Sistem gereksinimlerinden dikkat ederseniz basit bir bilgisayar dahi kullanıyor olsanız oyunu rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

Burada verilen sistem gereksinimleri en az olması gerekene sistem gereksinimleridir. Bunun altında bilgisayar kullanıyorsanız oyunun açsanız dahi oyunda hız sorunu yaşamanızı büyük bir ihtimaldir. Kurmanızı da tavsiye etmeyiz.

Sistem gereksinimleri hakkında sormak istediğiniz bir konu olursa alt tarafta bizlere yazarak sorunuzu sorabilir, sorunuza cevap alabilirsiniz. Her türlü sistem gereksinimleri sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.