Cararena.io Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yorum Yazın

Evet arkadaşlar size yeni çok oyunculu cararena.io oyununun ne olduğunu ve nasıl oynayacağınızı sizlere konu olarak ele almak istiyoruz.

Amacınız seçmiş olduğunuz arabanız ile yolda bulunan yuvarlak topları ezmek puan toplamak ve engellere çarpmamak. Basit fakat eğlenceli bir oyun. Ne kadar fazla yuvarlak top ezer ve etrafta ki engellere çarpmazsanız diğer oyuncuların başarısına göre listede yer alabiliyorsunuz. Her oyunun altında ezmek istediğiniz yuvarlak sayısı alt tarafta yer alacaktır. Ezmenizi söyleyen sayıyı ezdiğinizde diğer bir level’e geçersiniz ve burada yine ezmeniz gereken topları ezerek diğer seviyeye geçersiniz bu şekilde oyun böyle devam eder.

Oyun açıldıktan sonra karşınıza nicknamenizi yazmanızı isteyen ekran ve ülke seçimini yapmanız için gereken ülke seçimini yaparak “Play” tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunda size bazı taktiklerden de bahsetmek istiyorum. Oyunun bu aralar fazla oynayan kişi olmuyor. Siz burada kırmızı engellere fazla yaklaşmadan farenizle geniş alanda dolaşmaya çalışın. Dar engelli alanlara girmeyin ve engellere fazla yanaşmayın. Mümkün oldukça geniş alanda toplar üzerinde geçerek ezin ve puanınızı yükseltin. Bu şekilde rahatlıkla birinci sıraya geçebilirsiniz.

Cararena.io Oyunundan Görünüm

Oyunda araba seçimini ise oyuna başlayınca sistem otomatik olarak veriyor. Siz hangi arabayı sistem size verirse mouse hareketlerini kontrol altına alarak aynı şekilde oynayabilirsiniz. Tüm arabalar için hareket kabileyi ve taktik yolu aynıdır arkadaşlar.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.