Carnival Games VR Sanal Gerçeklik Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Carnival Games Steam üzerinden satın alabileceğiniz sanal gerçeklik oyunudur. Tek oyunculu bu oyunda amacınız bir parkta müşteriler ile iyi iletişim kurmak parkta eğlenceye katılmak ve parkın keyfini çıkarmak. 12 farklı bölümden oluşan oyunda birbirinden değişik diyaloglar ve görevler sizi bekliyor olacak.

Oyunu oynayabilmeniz için ilk olarak HTC Vive VR cihazına sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca bilgisayarınızda alt tarafta yer alan minimum gereksinimleri de karşılaması gerekmektedir.

Carnival Games VR Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ve üzeri tüm işletim sistemleri 64 bit olması gerekli işletim sisteminizin.
  • İşlemci Hızı: Intel i5–4590, AMD FX 8350 veya daha üstü işlemci
  • Bellek Hızı: 4 GB RAM en az olması gereklidir.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 eş değeri veya daha üstün özelliklere sahip bir ekran kartı oyunu oynamanızda yeterli olacaktır.
  • Hardisk Kapasitesi: 2 GB oyunu kurabilmeniz için hard diskinizde boş alan olması gerekmektedir.

Bu liste en alt bilgisayar özellikleri için geçerlidir. Oyunu çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızı yukarıda vermiş olduğumuz özellikleri karşılamalı ya da daha üstü özelliklere sahip olmalı VR cihazı olarak da konu başında da söylediğim gibi HTC Vive ile oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun kalitesi iyi bir vr oyunudur satın almaya düşünebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri bu şekildedir arkadaşlar. Sistem gereksinimleri hakkında merak ettiğinizi bizlere sorabilirsiniz. Tüm sistem gereksinimi ile alakalı olan yorumlarınızı bekliyor olacağız, iyi oyunlar.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.