Cartoon Strike Lite Chrome Eklentisi İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın

Cartoon Strike Lite Chrome internet tarayıcısı üzerinden oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz olarak sunulan multiplayer FPS oyunudur.

Silah ve macera oyunu olan Cartoon Strike amacınızı silahınız ile karşınıza çıkan diğer rakipleri vurarak yok etmek ne kadar fazla rakip yok edersiniz puanınız o kadar artacaktır.

Oyun içerisinde silah tek adet ve can hakkınız var can haklarınızı azaltmadan mermilerinizi oldukça az ve isabetli kullandığınız sürece oyunda başarı sağlayabilirsiniz. Counter Strike, Minecraft ve Battlefield oyununa benzetilmek istense de o oyunların tadını bu oyunda yaşamanız ne yazık ki mümkün değil. Bu oyunlara alternatif vasat bir oyun arayanlar Cartoon Strike oyunu bilgisayarınıza ücretsiz olarak Chrome internet tarayıcılarında oynamalarını tavsiye ederim. Grafik ve ses efektleri vasat olmasına rağmen oyunu 3 – 10 yaş arası beğenerek oynayacağını düşünüyorum.

Cartoon Strike Lite Chrome Eklentisi İndir

Oyun sadece Chrome internet tarayıcısı üzerinden çalışmaktadır. Oyunu bilgisayarınıza kurmak için üst tarafta bulunan eklenti sayfasına gidiniz. Açılan eklenti sayfasında sitenin sağ üst tarafında yer alan yükle butonuna basarak oyunu tarayıcınızı yükleyebilirsiniz.

Bu oyun internet üzerinden oynanan bir oyundur. Oyunda diğer rakipler başka bilgisayardan girer gerçek rakipler olup multiplayer çok oyunculu bir oyundur. Oyunu oynayabilmeniz için internet bağlantınız ve tarayıcınızın Chrome olması gereklidir.

Chrome tarayınız kurulu değil başka internet tarayıcı kullanıyorsanız Chrome en son sürümün indirerek oyunu tarayıcınıza kurmalı ve kurulum onaylamanız gerekmektedir.

Konu Kategorisi: Yamalar Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.