Cave Digger Oyunu Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Cave Digger oyununu bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız sistem gereksinimlerin detaylarını bu sayfada konumuz olarak ele aldık.

İlk olarak şunu söylemekte fayda görüyoruz. Oyun Steam üzerinde oynaması ücretsiz olan oyunlar arasında. Diğer konumlardan dikkat ettiyseniz siteyi sürekli olarak takip ediyorsanız genellikle sizlere ücretsiz oyunların sistem gereksinimlerini vermeye özen gösteriyoruz.

Yine bu oyunu Steam hesabınız ile ücretsiz olarak indirerek bilgisayarınıza kurabiliyor ve oynamaya başlayabiliyorsunuz. Şimdi bilgisayarımızın Cave Digger oyununu kaldırıp kaldırmayacağına detaylı olarak bakalım.

  • İşletim Sistemi: Windows 10 işletim sistemi bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
  • İşlemci: İntel i5–4590 veya daha üstün işlemciye sahipseniz bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.
  • Bellek: 8 GB RAM en az bellek bilgisayarınızda takılı olması gerekmektedir. Üzeri bellekler de ise oyunu hızlı ve sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 veya daha üstü ekran kartı bilgisayarınızda olması yeterlidir.
  • Hard Disk: 400 MB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması yeterlidir.

Burada verilen sistem gereksinimleri en düşük sistem gereksinimidir. Bunun altında bir bilgisayarınız varsa eğer oyunu oynamanız zor. Sistem gereksinimleri gerçekten yüksek gerek işlemci olsun, gerek işletim sistemi olsun ve ram bellek.

Her bilgisayar tabi ki bu sistem gereksinimleri karşılamıyor. Oyunu indirmeden önce sistem gereksinimlerine detaylı olarak okunmanız da fayda var. Çalışacak güçte bir bilgisayarınız varsa eğer indirerek kurunuz yoksa hiç zaman kaybederek bilgisayarınıza kurmayınız. Diğer sistem gereksinimlerini incelemeniz de fayda var.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.