Cik Cik Online Kameralı Tavla İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın

Cik Cik tarafından üretilmiş oyunlardan birisi olan Cik Cik online kameralı tavla oyunu bilgisayarınıza indirerek ücretsiz olarak bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Cik cik bu oyunu diğer oyunları gibi tamamen ücretsizdir. Hem oyun içerisinde bulunan işlemler hemde üyelik işlemleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Cik Cik Online Kameralı Tavla İndir

Oyunda kamera ya da mikrofon kullanarak diğer oyuncular ile iletişim sağlayabileceğiniz gibi sadece mesaj ile de iletişim sağlayabiliyorsunuz. Her masa da ayrı, ayrı onlarca üye bulunmaktadır. Bu üyeler uzman üye ve acemi üyeler olarak ayrılmaktadır. İstediğiniz odayı izleyerek kullanıcıları da görerek oyuna başlayabilirsiniz.

İsterseniz bir masaya girin masa sahibinin oyunu açmasını bekleyin ya da siz masa açarak oyuncuların oynamasını sağlayın. Eğer siz masa açarsanız arkadaşlarınızı davet ederek arkadaşlarınız ile kameralı, sesli bir şekilde aynı masada oynamanız mümkün. Masa sahibi kimse yönetim tamamen onun elinde…

Oyunu kayıtlı üye girişi yaparak oynayabileceğiniz gibi misafir girişi yaparak da oynaya biliyorsunuz. Misafir girişinde isminiz gözükmemekte olup Hayalet giriş yapmış olursunuz. Bu özellik özellikle bayanların hoşuna gideceğini düşünüyorum.

İsminiz görünmeden ve ayan olduğunuz anlamadan oyunda rahatsız edilmeden rahatlıkla misafir girişi ile tavla oynama zevkini yaşabilmeniz oyunda düşünülmüş bu güzel bir özellik bayanlara.

Üye olmak istersinizde oyun başlangıcında üyelik alanına giderek kullanıcı adı ve şifre belirleyerek 2 dakika gibi kısa süre Tavla oyununa ücretsiz olarak üye olabiliyor sürekli aynı üyelik girişleri ile oyunu istediğiniz zaman çalıştırarak oynayabiliyorsunuz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.