Circuit Slinger Ücretsiz VR Oyunu PC Gereksinimleri

Yorum Yazın

Circuit Slinger oyunu Steamde oynaması ücretsiz VR oyunlarından birisidir. Oyunu HTC Vive veya Oculus Rift ile oturarak, ayakta ya da oda ölçekli olarak oynayabiliyorsunuz.

Steam hesabınız ile Steam programı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sistem gereksinimleri biraz yüksek indirmeden dikkatli incelemenizi tavsiye ederiz. Şimdi bakalım bu oyunun sistem gereksinimleri için PC’miz oyunu çalıştırmaya yeterli mi?

  • İşletim Sistemi: Windows 10 Home işletim sistemi.
  • İşlemci: Intel Core i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz 4 çekirdekli olması gerekir. Üstü işlemciler yeterli olacaktır.
  • Bellek: 32 GB RAM en az olması gereken RAM bellek hızıdır.
  • Ekran Kartı: Nvidia GE Force GTX 1070 eş değer ya da daha üstün özelliklere sahip ekran kartı olması gereklidir.
  • Hard Disk: 500 MB kullanılabilir yeterli olacaktır.
  • Ses Kartı: Realtek ses kartı.

Sistem gereksinimleri bu şekilde arkadaşlar. Oyunda ses kartı, hard disk boş disk kapasitesi hariç diğer tüm özellikler yüksek bir hızda aygıt istediğini anlamışınızdır. Sistem gereksinimleri olarak birçok kaynakta minimum ve önerilen sistem gereksinimleri aynı şekilde verilmiş. Biz kafanız karışmaması için önerilen ve minimum ayrımı yapmadık. Çünkü her iki sistem gereksinimleri de aynıdır.

Burada yer alan sistem gereksinimleri en az olması gereken sistem gereksinimidir. Bu sistem gereksinimi altında bir bilgisayar kullanıcıysanız ne yazık ki oyunu açmanız biraz zor olacak. Listede sormak istediğiniz sistem gereksinimi olursa bize alt taraftan sorabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.