City Racing 3 Boyutlu GTA Tarzı Tam Sürüm Oyun İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 22 saniye

Yorum Yazın

City Racing 3 boyutlu araba yarışı oyunudur. Oyun tam sürüm yani ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ücretsiz olarak sunulması rağmen 3 boyutlu görüntü kalitesi ve ses efektleri size oyuna bağlayacak hoş bir araba yarışı oyunu.

City Racing 3 Boyutlu GTA Tarzı Tam Sürüm Oyun İndir

Oyunu kurulumu yaptığınızda ile oyun başlangıcında size yeni profil oluşturmanızı isteyecektir. Profilinizde isim girerek oyunu oynaya başlayabiliyorsunuz.

Oyun içerisinde menülerden oluşturduğunuz profil ismini değiştirebilir, ses ve video ayarlamalarını yapabilir, araba seçiminizi ve arabanızın özellikleri kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Oyun Gta oyununa benzer olarak yapılmış oyunda sokakta yarışmalı ve size verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Görevler ne yazık ki İngilizce olarak veriliyor yalnız Gta ve bu benzeri oyun oynayanlar rahatlıkla görevleri anlayacağını ve başarı sağlayacağını düşünüyorum.

Oyunun oynayabilmeniz için bilgisayarınız eski model olsa daha donmadan hızlı bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Grafik ve ses efektleri bu oyunda baya iyi ve çekici diyebiliriz.

Oyunu başladığınızda yapmanız gerekenler ise özetle sokak yarılarına katılma, para ve bonusları toplayarak oyun özellikleri artırma, polis arabalarından kaçma ya da polis arabalarını önleme taksici olarak para kazanma ve diğer verilen görevler bu şekilde devam ediyor.

Bu oyun Gta tarzı benzeri olarak hazırlanmış bir oyun Gta tarzı farklı bir oyun arayanlara Gta tadında olmaza da Gta tadına yakın bir oyun arayanlara tavsiye ederiz. Üstelik tamamen de ücretsiz ve bol görev oyunda sizi bekliyor.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.