Clash of Clans Android APK İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın

Clash of Clans android işletim sistemi için Clash of Clans online oyuncular ile defans ve saldırı odaklı kendinizi geliştirerek bir tür Strateji oyunudur.

Tamemen ücretsiz olarak android için sunulan Clash of Clans 2016 ve 2015 en iyi Android Strateji ödülünü kazanan oyunudur aynı zamanda.

Oyuna ilk giriş yaptığınızda size 500 gems veriyor ve size sadece bu gemslerin yarısı kullandırmaktadır. Gemsleri kullanarak ilk kışlanızı ve belediye binanızı level artırır. İlk saldırınızda oyunun kendi yaptığı online oyuncular ile değil de Clash of Clans’ın botları ile bir kaç maç atarsınız. İlk başladığınız zaman sizin köyünüze 5 adet Goblin saldıracaktır.

500 taşın 250 adetini yani yarısını kullandıktan sonra taş kazanarak biriktirmenizi oyunda önermekteyim. Eğer artan taşı geliştirmelere ya da boş işlere kullanacak olursanız oyununda gelişmeniz çok zor olacaktır. Peki, bu taşlar ile yapılması gereken inşaatçı kulübesi inşa etmek olacaktır. Normalde oyuna başlarken iki adet inşaatçı kulübemiz bulunur bu kuleler ile inatçı artırarak daha hızlı gelişmenize yardımcı olacaktır.

Clash of Clans Android APK İndir

Ne kadar fazla kendinizi geliştirirseniz düşmanlarınızı yenme olasılığınız artacağını söylemeliyim. Başlangıçta düşmanlara saldırmaktansa oyunda kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim.

Clash of Clans 2015 yılının en popüler Strateji oyunları arasında sürekli olarak yerini korumaktadır. Strateji oyunlarından olan Clash of Clans oyununu halen oynamadıysanız size tamamen ücretsiz olarak sunulan android cihazlar için gelişmiş grafik efektleri ve ses kalitesi bulunan bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.