Clash of Clans Büyük Güncelleme Geldi

Yorum Yazın

Evet, arkadaşlar bugün sabah saatlerinde Clash of Clans’ın resmi Facebook ve Instagram sitesinde Clash of Clans kurulduğundan bu yana en iyi güncellemesi olduğunu düşünüyoruz.

Bu güncelleme ile kendimize yeni bir dünya geldi diyebilirim. Bu güncelleme ile Clash Royal’e gelen gece cadısı ve yürüyen top geldi. Bu güncelleme ile Supercell oyuncuların en çok istediği güncelleme geldi diyebilir. Güncelleme ile yeni gelen dünya’nın kendine özel iksir ve altını olduğunu söylemek istiyorum.

Güncelleme ile oyuna iki başlı top ve okçu kulesinin Hızlı Menzil – Çoklu Alan olarak iki sınıf eklenmiştir ama kötü tarafı bu güncellemenin yeni gelen dünya’da sadece bu ne yazık ki geçerli olmaktadır. Gece cadısı, boksçu dev, sinsi okçu, barbarlar yani öfkeli barbarlar ve yıldırımlı pekka gibi kartlar yeni gelen sadece ikinci dünyamızda yer almaktadır.

İkinci dünya’ya gitmemiz için Clash of Clans’ı takip edenler bilecektir sol tarafa yani sahil tarafına bir tane kırık gemi gelmişti bu güncelleme ile o gemiyi tamir edebiliyoruz.

Oyuna gelen bu güncelleme gerçekten yeni bir zevk ve içerik zenginliği kattı desem yeridir. Eskiden oynayarak oyunu bitirenler o gemi ile kendi yeni dünyasında gelişmesini öneririm. Klan savaşlarına güncelleme yeni düzenler eklenmiştir.

Clash of Clans oynayan arkadaşlara bu güncellemeyi takip etmelerini tavsiye ederim. Oyunu çok nadir güncelleme geliyor artık diğer güncellemeyi ne zaman yaparlar orası kesin değil güncelleme geldiğinden size tekrar buradan bildireceğiz.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.