Clash Royale Cellat Nasıl Kullanılır?

Cellat kartı oyuna yeni katılan bir karttır. Bugün yazımızda size nasıl oynanır bunun hakkında bilgi vereceğiz. Cellat kartı çıkar çıkmaz herkes tarafından ilgi gördü.

Bu kadar ilgiyi sadece madenci gördü diye hatırlıyorum. Madenci kartı da ilk çıktığında çoğu kişi tarafından kullanılmıştı. Ama şunu da göz önünde bulundurmak lazım cellat kartı destansı bir kart. Neden mi bunu söyledim efsanevi kart 1 seviye olsa da iş görebilir. Şansınıza çıkar veya pazardan alırsınız 1 seviye iş yapar. Ancak yüksek kupalarda yeni çıkan destansı kartlar fazla talep görmez.

Çünkü destansı kart olduğu için seviyesinin yüksek olması gerekir. Ayrıca seviyeyi yükseltmekte en çok destansı kart sizi zorlar. Bu detaylardan sonra talep görmesi gerçekten kartın iyi bir kart olduğunu gösterir. Tabi araya Supercell firması girmeden önce bu böyleydi. Ama Supercell kartın alan hasarını ve hasarını düşürünce her şey değişti.

Kart oyunda olması gereken kartlardan bir tanesiydi. Büyücü ve bu şekilde alan hasarı vuran kartlara da çok benziyor açıkçası. Kart biraz çav çavlı olsa da aslında bir büyücü ne yapıyorsa oda onu yapıyor. Sadece bu kartın diğer alan hasarı vuran kartlardan farkı. Elindeki baltasını veya kılıcını her ne derseniz onu attığında. Bu tekrar geri dönünce kart uzun bir bölgeye hasar veriyor. Bunu karşılaştıracak olursa mesela prenses veya bunun gibi kartlar. Bir büyücü sadece belli bir bölgeye hasar verirken. Cellat kartı büyücünün verdiği hasarı verse de daha fazla bölgede veriyor.

Kartların damageleri yani vuruşları aynı olmaya bilir sadece örnek veriyoruz. Cellat kartı oyunda seviyesi yüksek ise kullanılması uygun bir kart. Tabi ki hangi destede nasıl kullanılacağı da başka bir konu. Kartı hem savunma hemde saldırıda kullanabilirsiniz. Savunmada kullanılmasının nedeni alan hasarı vermesinden dolayı. Saldırıda ise hem kuleye hemde kulenin yanındaki birimlere hasar vermesinden dolayı.

Nasıl destelerde kullanırsınız bunun hakkında size bilgi verelim. Öncelikle önüne bir tank koyarak saldırıda kullanabilirsiniz. Örnek devin arkasına koyduğunuzda direk dev ölene kadar. Birimleri temizlersiniz ve daha sonra kuleye vurursunuz. Aslında bu kart bir çok deste kullanılır ve fazla fark etmez. Ancak direk olarak önünde bir şey koymadan atarsanız başarısız olur. Dev arkasına veya her hangi bir kartın arkasına attığınızda bir şey olmaz.

Dev, cellat, atıcı gibi bir sürü desteleri deneyebilirsiniz. Tv royalede girerek oradan kendinize cellat destesi bulabilirsiniz. Kartın tv royalede bir çok farklı destesi bulunmaktadır. Global sıralamada da cellat kartını bulabilirsiniz ve. Kendi seviyelerinize göre bu kartı destelerini değiştirebilirsiniz. Kısacası güzel bir kart seviyesi yüksekse her destede olabilir.

Etiket(ler):