Clash Royale İyileştirme Büyüsü Geldi!

Yorum Yazın (1 Yorum)

Clash Royale oyununa yeni güncelleme olarak yeni kart ve daha belirlenmiş kartlar geldi.

Bu kartlardan bir tanesi oyunu güncelleme ile gözükür hale geldi. Bu kartın iyileştirme büyüsüne özel turnuvada eklenmiştir. Turnuvada 12 galibiyet alan herkese 100 adet iyileştirme büyüsü veriliyor. Bu kartın arenası 10 arenası yaban dağında.

İyileştirme büyüsünü uygulaya bilmeniz için genellikle ordu şekilde birimlere iyileştirme atılıp kuleyi almaya çalışacaksınız. Bazen biriminiz can hakkı azsa iyileştirme büyüsü atarak kartın canını oyunda artırabilmeniz mümkün. İyileştirme büyüsü sayesinde oyunda canı az olan birimlerinizi mesela canı az bir P.E.K.K.A’nın atarsanız P.E.K.K.A’nın canı çoğalacaktır. Canı eğer P.E.K.K.A’nın yarıda ise iyileştirme büyüsünün seviyesine bağlı olarak can artacaktır.

İyileştirme büyüsünün daha önce yaptığı oyun Clash Of Clans’dan geldiği bariz bir şekilde ortada diyebiliriz. Clash Of Clans’da iyileştirme büyüsünün daha güçlü iken Clash Royale daha az tesirli hale getirilmiştir.

İlk başlarda Clash Of Clans’da olan bu büyü şimdilerde Clash Royale içinde gelmesi daha iyi olacağını düşünüyorum. Mesela bir dev destesinde devin arkasına toplu bir kart atarsanız minyon sürüsü ve iskelet ordusu gibi kartlar atıldığında iyileştirme büyüsü o deste için ideal olacaktır.

İlerleyen günlerde daha yeni büyülerin geleceğini düşünüyoruz. Belki bu karta nerf gelebilir ya da bu kartın tesirini bariz bir şekilde artırabileceklerini düşünüyoruz. Dediğimiz günler ilerleyen günlerde ne olacağını şimdiden kestirebilmek mümkün değil.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 1 Yorum

  1. Okan Baş Yanıtla

    Bence de size katılıyorum iyeleştirme büyüsü tek birimlere fazla etmiyor. Sizin dediğiniz gibi canı düşük P.E.K.K.A’ya atarsak biraz da olsa artıp kuleye vurabilir ama en doğrusu minyon sürüsüne atıp kuleye vurmasını sağlamak daha mantıklı bence sizce düşünüyoruz. Sizde düşüncenizi yazın.