Clash Royale Kart Yükseltme

Clash Royale üzerinden kart seviyelerinizi nasıl yükseltirsiniz? Bunun hakkında sizlere bilgi vereceğiz ve detaylı olarak anlatacağız. Oyuna para ödeyerek kart yükseltmek isteyenler hakkında değil de. Oyuna para yatırmadan kart seviyelerini yükseltmek isteyenlere bilgi verelim. Tüm oyunlarda olduğu gibi elmas ve altını harcarken dikkat etmeniz gerekiyor. Size tavsiyem tüm yükseltmesi gelen kartlarını yükseltmeyin. Diğer yazılarımızda bunu söyledik ama burada size bunu söyleyeceğiz.

Kendinize bir deste seçin ve o deste üzerinden ilerleme sağlayın. Neden diyecek olursanız eğer oyuna para yatırmak istemiyorsanız. Tüm kartları yükselterek ilerleyeceğinizi net olarak söyleyebiliriz. Çünkü Supercell bu oyundan para kazanmak amaçlı kurduğu için. Size oyundan gelen altın ve elmaslar yükseltmeye yeterli olmayacaktır.

Bunun için belli kartları yükseltmek sizi daha yüksek kupalara taşıyacaktır. Kart isterken de belli kartları isteyeceğinizden dolayı daha çabuk seviye atlatırsınız.

Birde istediğiniz kart sandıklardan gelmeye bilir çünkü. Oyunda kart dengeleme sistemi vardır sizde kart istediğiniz için o dengeyi bozarsınız. Oyun sürekli size kart sayısı az olan kartlardan verir. Bu yüzden dolayı sandık boyutu ne olursa olsun.

İstediğiniz kart büyük bir çoğunlukla sandıklardan çıkmayacaktır. Oyuna para yatırmayan hakkında yazımızı yazdığımızı söyledik ancak. Eğer Supercell oyunu oynuyorsanız elbette oyuna para yatırıyorsunuz. Büyük paralar vermeseniz de oyundaki özel teklifleri değerlendirin. Ve özel tekliflerden gelen altınlarla yükseltmelerinizi yapın. Elmasları da kesinlikle para almak için falan kullanmayın. Mücadelede kullanmaya dikkat edin özel mücadelesi de değerlendirebilirsiniz.

Mücadele yaptığınızda hem kart olarak hem de altın olarak iyi gelir elde edersiniz. Zamanla zaten daha iyi mücadele yapacaksınız ve alışacaksınız. Birde kartların yükselmesini istiyorsanız günlük gelen kart tekliflerini alın. Alın derken ender ve sıradan tekliflerden 3 veya 4 almanız yeterlidir. Onun âmâcıda oyunda dengeleme sistemi bulunduğundan dolayı. Siz oradan kart aldığınızda o kartı ucuz bir şekilde almış olacaksınız, o kartı aldığınızdan dolayı ilerde bu kart size sürekli gelmeyecek.

Kart sayısı olarak diğerleriyle aynı olduğu için. Zamanla sizin kastığınız kartlarla aynı kart sayısına ulaşacak. Buna örnek vererek anlatacak olursak örnek olarak 2000 adet okçunuz bulunuyor.

Sizde destenizde milyon kullanıyorsunuz yükseltmenizle beraber 2100 adet toplam bulunuyor. Siz oradan sürekli kart aldığınızda okçunun sayısı da zamanla milyona ulaşacak, bu yüzden dolayı size sürekli okçu atmayıp da arada milyonda atacak.

Birde eğer günlük tekliften destede kullandığınız kart geliyorsa. En fazla 10 adet falan alın aksi takdirde size faydası olmayacak şekilde altın götürecektir. Orada verdiğiniz altın size ileride yükseltmeler için lazım olacaktır. Destenizde kartları seçerken destansı kart olmamasına dikkat edin. Çünkü destansı kartın yükseltmesini yapmak diğer kartlara göre zordur.

Efsanevi kartı bile 2 3 seviye yaparsanız size yeterli olur ancak. Destansı kartları destenizle beraber yükseltmek size zorluk sağlayacaktır. Yani destenizde ender ve sıradan kartları kullanmakta ısrarcı olun.

Yazımızı kısaca özetleyecek olursak kendinize bir deste belirleyin. Sonra o destede sıradan ve ender kartlar olmasına dikkat edin. Tam kartların yükseltmesini yapmayın ve destenizde kartları yükseltin. Sadece destenizdeki kartları isteyin destenizi sürekli değişmeyin.

Günlük tekliflerden ender ve sıradan kartlardan 2 3 tane alın. Kendi destenizde bulunan kartları da yaklaşık 10 adet alın fazla abartmayın. Elmaslarınızı da mücadele savaşlarında değerlendirin ve kart kazanın. Kısa sürede bunların faydasını göreceksiniz ve yükseleceksiniz.

Etiket(ler):