Clash Royale Prenses Nasıl Kullanılır?

Yorum Yazın

Prenses kartı nasıl kullanılır bunun hakkında size bilgi vereceğiz. Öncelikle prenses kartı 3 iksirli bir efsanevi karttır.

Efsanevi kartlardan daha önce en çok kullanılan kart olsa da, şimdi fazla kullanıldığı görmesiniz çünkü yetersiz kalıyor. Kartı 7 arenada çıktığının bilgisini de sizlere söyleyelim. Kart alan hasarı vuran ve havaya vuran bir karttır.

Ayrıca menzili uzun olduğu için diğer kartlar gelmeden öldürebilir, karşınızdaki kişi karta karşı koymazsa küçük, küçük de olsa iyi hasar verir. Kartın nasıl kullanılacağını sizlere detaylı olarak anlatalım. Öncelikle kartı kullanırken direk olarak karşılarına atmıyorsunuz. Çünkü kartların karşısına attığınızda prenses direk olarak ölür. Bu yüzden dolayı arkadan ve mesafesi uzak bir şekilde atıyorsunuz.

Hatta size sol taraftan saldırıyorsa siz tam tersine atın, size sağ taraftan atılıyorsa direk ters taraftan atın. Kartı kullanırken açıkçası karşınızdakinin destesini bilmeniz gerekiyor.

Çünkü eğer karşınızdaki kişi çarpma ile tek atıyor ve elinde başka bir büyü varsa. Kullanmanızın her hangi bir amacı bulunmuyor ve gereksiz. 1 seviye prenses kartına 12 seviye çarpma tek atmaktadır. Bu kadar level farkı karşılaşmaz demeyin çünkü karşılaşıyor. Efsanevi kart olduğundan dolayı prenses kartını 1 seviye görebilirsiniz.

Ve çarpma kartı da çok kullanıldığından dolayı seviyesi yüksek olabilir. Bu kadar önemli mi derseniz oyunda 3 iksirle 2 iksiri değiştirmek. Gerçekten önemli çünkü bu mantıkla baktığınızda oyun boyu 10 iksir eder. 10 iksir etmese de benzer olaylarda size savaş bile kayıp ettirebilir. Kartı hangi destelerde kullanabilir derseniz iksiri düşük destelerde.

Örnek verecek olursak mesela siz prenses attınız. Bu prensesi öldürmek için karşıdaki alev topu attığında. Sizde direk olarak elinizdeki minyonu atarsanız karşı bunu karşılayamaz. Eğer karşılayacak elinde gine bir büyüsü bulunuyorsa. Sizinde elinizde iksir değeri küçük mesela goblinler gibi kart olması lazım.

Kartı bu şekil destelerde kullandığınızda karşıya nefes aldırmaya bilirsiniz. Önceden bu kartı çok kişide görmemizin de sebebi buydu aslında. Hem efsanevi kart sayısı az olduğundan dolayı herkes heves ediyordu. Hem de ucuz desteler çok kullanıldığından dolayı desteye konuluyordu.

Aslında bir zamanlarda pekka, prens, kara prens ve prenses modaydı. Buda zamanla çoğu kişi tarafından tercih edilmeyi bırakırdı. Çünkü sürekli yeni kartlar çıktı ve bu kartlar eski kartların yerini aldı.

Prenses kullanan birisi destesine mega minyon aldığından dolayı kullanmıyor belki de. Bu yazımızda size prenses hakkında bilgi verdik ve yardımcı olmaya çalıştık.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.