Clash Royale Yeni Gelen Gece Cadısı

Clash Royale oyununa gelmesi düşünülen ve bazı serverlarda var olan bu kart oyuna kendi askerleri ile birlikte eklenebilir.

Gece cadısı normal cadıdan farklı olarak uzaktan değilde yakından vurma özelliği bulunmaktadır ve gece cadısı asasını yere vurduğunda yarasalar doğurmaktadır.

Gece cadısı gibi alan hasarı değilde tekli tekli vurur örnek olarak P.E.K.K.A’nı vuruşunu örnek gösterebilmemiz mümkün. Vuruş hızı saniye başına 190’dır. Bu kartın 190 dediğimiz ilerleyen seviyelerde bu kartı vuruşu örnek olarak 200-250 arası olarak çıkabilmektedir. Oyunda bu hususlara bu kartı kullanacakların dikkat etmesini tavsiye ederim.

Eğer Clash Royale oyununda 4 iksir olan Gece Cadısı yanında size tavsiyem İyileştirme büyüsünü de aynı anda kullanmanız olacaktır. Bu şekilde kulenin canın epey bir azaltabilirsiniz.

Bu kartın oyuna gelmesi Clash Royale ekibi tarafından oyunculardan hiç bir fikir alınmadan kendi başına yaptıkları bir kart olarak düşünüyorum. Gece cadısı kartı çok fazla destelerde kullanmak ne yazık ki mümkün değil gibi gözüküyor.

Oyunda başarılı olmanız için tavsiyem ise kendi destenizi oluşturarak başka online oyuncuların destesinden ilham almayın bunun nedeni ise dört bin kupada ki bir kişi başka bir kişinin destesine güvenerek o destenin taktiklerini bilmeyerek oynarsa bu ona epey bir pahalıya mal olacağını düşünmekteyim. Kendi bildiğiniz ya da oynayabildiğiniz desteyi bu gece cadısı dahi olsa kullanmanızı size tavsiye ederim bu şekilde rahatlıkla oyunda başarı sağlar ve gelişirsiniz.

Oyun Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.