Classic Pocmon – Klasik Pac-Man Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

Classic Pocmon oyun uygulamamızın adı bu arkadaşlar yanlış yazmadım evet aynen Classic Pocmon. Pocmon yazıldıysa da oyun bir Pac-Man oyunu ve adı gibi klasik ve hoş.

Pac-Man oyunlarının bir çoğunu inceledim ve size hangi pac-man oyunu vermeyelim iyi olan bir hangisi bir çok oyunda gezinti yaptım diyebilirim. Oyunda gezinti yaparken kendime de şu soruyu sordum acaba pac-man oyunu oynamak isteyenler ne ararlar.

Ziyaretçilerime nasıl bir pac-man oyunu sunmalıyım. Bu sorumun cevabı ise klasik, göz yormayan ve eski tarz pac-man bulmaya karar verdim.

İşte size klasik, hızlı ve göz yormadan keyifle oynayacağınız bir Android pac-man oyunu Classic Pocmon.

Oyunda en beğendiğim özelliklerden birisi renklerin sade olması ve belirgin olması bildiğiniz üzere pac-man oyunu dikkat ve hız gerektiren bir oyundur. Renklerin sade olması sayesinde oyunda hızlı oynayabiliyor ve dikkatiniz dağılmıyor.

Bir seviyeyi bitirdiğinizde diğer seviyeye geçiyorsunuz. Seviye, seviye başarı sağladıkça bir önceki seviye diğer seviyeye göre daha zorlaşıyor. Özellikle ses efektleri ve müzik muazzam desem belki de abartma arkadaş dersiniz oyunu oynarken ses ve müziği duyduğunuzda haklıymış diyeceksiniz. Ses ve müzik efektleri oyuna kendinizi kaptırmanıza ve daha da zevkle ve dikkatle oynamanıza neden oluyor.

Özetle klasik tarz pac-man oynamak isteyenler klasik ve abartılı olmayan ücretsiz Android pac-man uygulaması arayanlara Classic Pocmon indirerek oynamalarını tavsiye ederim.

Bu Android oyunu yapımcı tarafından Google Play’de kaldırılmış. İsterseniz Google Play’de daha yüzlerce Pac-Man oyunu var. Bunun için Android Pac-Man sayfasına giderek diğer oyunlara bakabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.