Clicker Heroes PC Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Clicker Heroes oyununu bilgisayarınızda oynamanız için sistem gereksinimlerini detaylı konu olarak ele alacağız sevgili arkadaşlar.

Bu oyunu seçmemizde ki neden Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar arasında 5. popüler oyun olmasındandır. Peki bu oyunu siz oynayabilir misiniz? İşte sistem gereksinimleri detayını incelediğinizde buna karar vereceksiniz. Sistem gereksinimleri hakkında sormak istediğiniz bir yer olursa alt tarafta bulunan yorumları kullanabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü 32 bit 64 bit olmak üzere tüm Windows işletim sisteminde oyunu oynamanız mümkündür.
  • İşlemci: 2.33GHz hızında bir işlemci veya daha yüksek değer sahip bir işlemci olması oyunu yine bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oynamanız için yeterli olacaktır.
  • Bellek: 512 MB RAM ve üzeri ram bellek oyunu oynamanız için yeterlidir.
  • Hard Disk: 90 MB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması yeterlidir.

Evet, arkadaşlar gördüğünüz üzere oyunun sistem gereksinimleri düşük bir bilgisayar için yeterli olacak gibi. Bu özellikleri birçok kişi rahatlıkla karşılayabileceğini düşünüyoruz. Oyununda ücretsiz olması ayrı bir güzelliktedir. 2015 yılında çıkan bu oyun günümüzde halen popülerliğini korumuştur.

Ücretsiz olması tabi bunun en önemli etkeni, ama birçok ücretsiz oyun var çoğu da zaten satılmadığı için oynaması ücretsiz oyunlar arasına giriyor. Bazı oyunları hem iyi olması hem de kullanıcıları oyun firmalarını kendilerinden söz ettirmek adına ücretsiz yapıyor. İşte bu oyunda bu bahsettiğimiz gibi oynanası oyunlar arasında. Eğer bilgisayarınızda halen Clicker Heroes kurarak oynamadıysanız bir göz atın isteriz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.