Counter Strike 1.6 Oyunu Türkçe Yama İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 0 saniye

Yorum Yazın

Counter Strike 1.6 oyununu tamamen Türkçeleştirerek oyunu bilgisayarınızda Türkçe olarak oynamanızı sağlayan oyun yamasıdır.

Yamayı indirerek sitede anlattığımız şekilde bilgisayarınıza Counter Strike 1.6 için uyguladığınız oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Oyunu Türkçe Yama İndir

Yamayı indirdikten sonra bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde 1 den başlayarak 8’e kadar devam klasörleri göreceksiniz. Bu klasörlerde yapacağımız işlemler var şimdi sırası ile bunlara bilgisayarınızda uygulayınız.

Klasör 1: Bu klasörün içerisinde bulunan tüm dosyaları kopyalayınız ve oyun klasörünüzü giderek cstrike\resource\UI\ klasörünün içerisine yapıştırınız. Aynı dosyalar var sorusuna değiştirerek devam ediniz.

Klasör 2: 2. Klasör içerisinde bulunan dosyaları da tümünü kopyalayınız ve cstrike\resource\ klasörünün içerisine yapıştırarak aynı dosyaları değiştirmesine izin veriniz.

Klasör 3: Yama içerisinde bulunan 3 klasöre geldiğimiz de yine aynı şekilde 3. klasör içerisinde bulunan tüm dosyaları kopyalayarak oyun klasörünün içerisinde bulunan cstrike\gfx\shell\ klasörüne atarak değiştirmek istediğinizi soran ekrana değiştirme işlemini onaylayarak işleme devam ediyoruz.

Diğer klasörlerde aynı bu şekilde sırası ile alt tarafta bulunan klasör içerisinde bulunan tüm dosyaları seçerek ilgili oyun klasör içerisine atınız ve aynı dosyanın olduğuna sizin değiştirmek istediğiniz onay veriniz.

Klasör 4: SIERRA\Half-Life\valve\cstrike\ klasörüne atacaksınız.
Klasör 5: SIERRA\Half-Life\valve\valve\resource klasörüne atacaksınız.
Klasör 6: “Valve\platform\resource” klasörün içerisine atacaksını.
Klasör 7: “\Valve\platform\Servers” klasörünün içerisine aynen atacaksınız.
Klasör 8: Son olarak da 8 klasör kaldı bunda tek bir dosya var dosya adı GameServerConfig.vdf bu dosyayı kopyalayınız ve oyun klasörünün içerisinde bulunan “\Valve\valve” klasörünün içerine atarak değiştirmek istediğinizi soran ekranı onaylayınız.

Tüm taşıma işlemlerini sırası ile yaptıktan sonra oyuna giderek tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.