Counter Strike 2D Ücretsiz İndir (Resimli Kurulum Anlatımı)

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın

Counter Strike oyununun 2 boyutlu ve tamamen ücretsiz sürümünü indirerek bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynama imkânı bulabilirsiniz.

Oyunda grafik ve ses efektleri olarak 3 boyutlu olarak sunulmaktadır. İster internet olduğunda çevrimiçi diğer kullanıcılar ile oynayın isterseniz internet bilgisayara karşı oynayınız. Oyunda tüm cs için tüm aksesuar ve silahları alabiliyorsunuz.

Counter Strike 2D Ücretsiz İndir

Oyunun kurulumu hakkında da bilgi vermek istiyorum. İndirmiş olduğunuz cs2d_1002_setup.rar dosyasını açınız ve dosya kurulumunu bilgisayarınızda çalıştırınız.

Ana kurulumda ekranında kurulumu başlatmak için ilerle butonuna basarak kuruluma devam ediniz. Oyunu bilgisayarda hangi klasör içerisine kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz burada C:\Counter-Strike 2D olarak bırakabilirsiniz ya da “Gözat” butonuna basarak istediğiniz bilgisayarda bir yere kurabilirsiniz. C:\Counter-Strike 2D olarak bırakır kurmaya devam edersiniz.

Oyunu C sürücünüz içerisinde Counter-Strike 2D klasörü açarak oyun ile alakalı olan tüm dosyaları buraya atacaktır. Değiştirdiğiniz ise nereye yüklemek istediyseniz o klasör içerisine yükleyecektir.

Counter Strike 2D Bilgisayarda Kurulum Yeri Ayarlama

Diğer bir ekranda ise oyunu masaüstü ve başlat menülerine kısayol oluşturmak istediğiniz soracaktır. Burada seçim yaparak kuruluma devam etmeniz gerekiyor arkadaşlar.

Counter Strike 2D Ücretsiz Kurulum Sırasında Kısayol Ayarlama

Bu ayarlamalardan sonra ilerlediğinizde bilgisayara oyun kurulumu tamamen yapacak ve alt tarafta gördüğünüz gibi kurulum bittiğini ve oyunu başlatmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz.

Counter Strike 2D Ücretsiz Kurulum Sonu

Oyunu kurulumunu bilgisayarınızda tamamlayarak oynama başlayabilirsiniz. Oyunu ilerde tekrar oynamak için kurmuş olduğunuz klasör içerisinde ya da başlat kısa yol simgelerinden çalıştırabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.